Cheetos telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-11-04 10:17:50
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 14:35:49
Cheetos telefon

Telefon do Cheetos Polska. Skontaktuj się telefonicznie z Cheetos Polska. Infolinia dostępna pod odpowiednim numerem telefonu.

Cheetos kontakt

Cheetos jest to marka zajmująca się sprzedażą chrupek kukurydzianych o różych smakach. Na stronie internetowej istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. W celu wysłania wiadomości konieczne jest wybranie odpowiedniego tematu z zakresu opinii o produktach, pytania dotyczących konkursów i promocji, a także zgłoszonych reklamacji. Jeśli pytanie odbiega od przedstawionych trzech tematów, należy wybrać opcję innego pytania. Dla każdego z wybranych tematów wyświetla się inny formularz kontaktowy. W większości dostępne są pola na wpisanie imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. W przypadku konkursu i promocji mamy opcję wybrania której promocji lub konkursu dotyczy nasze pytanie. Istnieje możliwość wpisania numeru telefonu do kontaktu, ale nie jest on konieczny.

Cheetos telefon

W celu skontaktowania się z Cheetos należy wybrać odpowiedni numer telefonu kontaktowego. W przypadku posiadania pytania istnieje możliwość wykonania połączenia telefonicznego do firmy na numer telefonu: 22 378 25 12. Telefony od interesantów odbierane są w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00. Zatem w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie trzeba dzwonić w tych godzinach. Telefon do infolinii Cheetos nie działa niestety w weekendy. Jeśli chodzi o wykonywanie połączenia telefonicznego, jego koszt jest według taryfy operatora. Przed wykonaniem połączenia zaleca się skontaktowanie z operatorem i dowiedzenie o kosztach wykonania telefonu.

Telefon Cheetos: 22 378 25 12

Inny kontakt Cheetos

Cheetos jest to marka należąca do PepsiCo. Istnieje możliwość skontaktowania się z firmą, której własnością jest marka Cheetos. Firma udostępnia numer telefonu do Działu Obsługi Konsumentów. Istnieją dwa numery telefonów. Jeden w przypadku pytań dotyczących napojów jej marek, a drugi w przypadku pytań dotyczących przekąsek (w tym Cheetos). Numer telefonu do działu obsługi konsumentów dotyczących przekąsek to 801 102 060. Drugą opcją jest wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Istnieje także opcja wysłania tradycyjnego listu na adres podany na stronie. Adres do wysłania listu: Plac Konesera 12, 03-736 Warszawa.

Telefon do obsługi konsumenta: 22 378 25 12

E-mail do obsługi konsumenta: [email protected]