0

Kocowa telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-10-12 14:37:46
  • Data modyfikacji: 2022-06-28 10:11:09
Kocowa telefon

Sprawdź aktualną ofertę transmisji video oferowanej przez Kocowa. Dowiedz się, w jakich krajach usługa KOCOWA jest dostępna.

Kocowa – najlepsze napisy do koreańskich filmów

KOCOWA to skrót od Korean Content Wave.  KOCOWA to strona z subskrypcjami, która zapewnia angielskie napisy dla całej koreańskiej rozrywki w ciągu sześciu godzin od wyemitowania programu w Korei. A więc dla fanów, którzy nie mogą znieść czekania na swoje występy nawet przez jeden dzień (np. „Running Man", anyone?). KOCOWA to miejsce, w którym bez czekania znajdziesz każdy program z pełnymi napisami. Mówiąc o szybkich napisach, KOCOWA oprócz ulubionych przez fanów napisów do wszystkich nowych dramatów, jak „Weightlifting Fairy, Kim Bok-Joo”, dodaje także napisy w języku portugalskim.

Gdzie można obejrzeć Kocowa?

KOCOWA prowadzi obecnie własną stronę internetową kocowa.com oraz aplikację na iOS i GooglePlay. Użytkownicy mogą również korzystać z KOCOWA za pośrednictwem AndroidTV, Chromecast, Xfinity X1, AppleTV, a wkrótce także na telewizorach Smart! Niektórzy użytkownicy mogą mówić: „Ale mogę oglądać KOCOWA na platformie Viki i OnDemandKorea!” Cóż, nie dostaniesz pełnej biblioteki oferowanej przez KOCOWA i nie będziesz korzystać z ekskluzywnych funkcji – przesyłanie w ciągu 6 godzin, angielskie napisy premium i transmisje NA ŻYWO cotygodniowych programów muzycznych K-Pop! Mimo tego, że KOCOWA udostępniania programy swoim partnerom, czasami rezygnują oni z ich napisów dla napisów generowanych przez fanów. Jednakże ich opublikowanie może zająć aż kilka dni.

Kocowa Kontakt

Kocowa kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy umożliwia podanie wszystkich szczegółów, a także przesłanie zdjęć obrazujących problem z napisami i transmisją video. Co więcej, wszystkie zapytania są odbierane i obsługiwane przez profesjonalnych pracowników Kocowa. Kocowa pozwala na kontakt elektroniczny za pomocą swojej witryny internetowej, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie się do wymagań użytkownika. Niektóre z pytań mogą być bardzo konkretne i dotyczyć spraw technicznych, a użytkownik może mieć również dodatkowe pytania dotyczące napisów do video. Użytkownicy mają możliwość skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Kocowa, aby uzyskać informacje na temat dokonywania zmian i aktualizacji przeprowadzanych w portalu. Można również skorzystać z usług pomocy Kocowa, jeżeli użytkownik chce wyrazić swoją opinię na temat dostępnych funkcji. 

Infolinia

Kocowa nie przewiduje utworzenia infolinii telefonicznej w celu obsługi klientów. Jedyna dostępna forma kontaktu to ta podana na stronie internetowej.  Osoby, które preferują kontakt bezpośredni, mają e-mail do kontaktu podany poniżej:

E-mail: [email protected]

Wszystkie pytania i problemy są rozstrzygane bez zbędnej zwłoki. Konsultant musi udzielić odpowiedzi w określonym czasie od zgłoszenia. W przypadku udzielenia takiej odpowiedzi należy wiedzieć, że jest ona wysyłana do klienta na adres e-mail podany w swoim profilu. Dla osób, które nie mają konta online, istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kocowa. Wskazane jest jednak posiadanie konta Kocowa, aby wszelkie problemy były załatwiane bardziej efektywnie. Kocowa pozwala na otwarcie konta dla każdego, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy zawód. Wszystkie informacje dotyczące konta Klient może uzyskać pod adresem http://www.kocowa.com/ i wypełniając formularz zgłoszeniowy. W przypadku zainteresowania jest możliwość skorzystania z darmowej, 14-dniowej wersji próbnej, w której wszystkie dostępne usługi są bezpłatne.

Dostęp do usługi w Europie

Obecnie KOCOWA jest dostępna dla mieszkańców Ameryki Północnej i Południowej. Dla szczęśliwych mieszkańców krajów takich jak Kanada, Meksyk, Brazylia, Wenezuela usługa jest już dostępna. Firma KOCOWA zapewnia, że wkrótce jej zasięg obejmie także inne rynki międzynarodowe.