0

iPhone telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-11-06 13:48:30
  • Data modyfikacji: 2022-06-24 13:24:27
iPhone telefon

Kontakt z infolinią iPhone. Informacje na temat oferowanych produktów i gdzie można zamówić sprzęt i oprogramowanie Apple.

Apple producent iPhonów

 Apple to korporacja zajmująca się projektowaniem i produkcją komputerów osobistych i przenośnych, oprogramowania oraz usług internetowych. Firma została założona 1 kwietnia 1976 roku przez Steve'a Wozniaka, Steve'a Jobsa i Ronalda Wayne'a w celu projektowania i sprzedaży kompletnych zestawów komputerów osobistych. Od 1977 roku działała formalnie pod nazwą Apple Computer Inc, a od  2007 roku pod nazwą Apple Inc. Firma Apple nadal prężnie działa – projektuje i produkuje komputery osobiste i przenośne, oprogramowanie oraz usługi internetowe. Od stycznia 2010 roku firma prowadzi działalność za pośrednictwem wielu własnych sklepów detalicznych w dziesięciu krajach oraz sklepu internetowego, w którym sprzedaje sprzęt i oprogramowanie. 25 września 2018 roku firma stała się pierwszą spółką publiczną, która osiągnęła 1 bilion dolarów kapitalizacji rynkowej.

Apple Online Store

Sklep internetowy Apple Online Store oferuje sprzęt komputerowy i oprogramowanie. Dostępne są także akcesoria i software innych firm. Wszystkie informacje na temat zamówienia znajdują się na stronie producenta w internetowym Sklepie Apple Store. Infolinia dla dodatkowych informacji w sprawie zamówienia jest dostępna pod numerem telefonu 800 702 322. 

Infolinia iPhone

Infolinia iPhone oferuje kontakt dla klientów. Mili konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące sprzedawanych produktów. Kontakt przez infolinię jest jednym z najlepszych sposobów uzyskania pomocy. Połączenia telefoniczne są realizowane w godzinach 9:00-18:00. Obsługą klienta zajmują się wykwalifikowani specjaliści, którzy są w stanie udzielić pomocy we wszelkich sprawach. 

Kontakt iPhone

Kontakt z infolinią iPhone jest szczególnie przydatny, gdy pojawi się jakiś problem w użytkowaniu telefonu. Firma Apple zapewnia, że sprzęt jest skrupulatnie testowany przed wprowadzeniem w życie i wszelkie usterki zdarzają się niezmiernie rzadko. Mimo to, gdy zdarzą się jakieś nieprawidłowości w działaniu, prosi się o kontakt pod numerem: 800 702 322. Konsultanci Apple pragną, abyś mógł się zrelaksować, wiedząc, że jeśli coś się stanie, istnieje sposób na to, by zostało to naprawione.