0

Zrzutka.pl telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-06-28 22:57:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 09:27:25
Zrzutka.pl telefon

Aktualny telefon do Zrzutka.pl. Infolinia telefoniczna Zrzutka.pl. Skontaktuj się ze Zrzutka.pl. Telefon do Zrzutka.pl dla użytkowników. Infolinia Zrzutka.pl.

Zrzutka.pl kontakt

Zrzutka.pl jest to platforma internetowa pozwalająca użytkownikom zakładać własne zbiórki pieniędzy lub wspomagać innych użytkowników właśnie w takich zbiórkach. Prezesem zarządu portalu internetowego Zrutka.pl jest Starzyński Michał Marcin, a pozostali członkowie strony to Ilnicki Krzysztof Ryszard oraz Chołast Tomasz Dawid. 

Gdy istnieje potrzeba na kontakt Zrzutka.pl, należy wiedzieć, że jest on dostępny wyłącznie internetowo. Kontakt Zrzutka.pl jest realizowany poprzez odpowiednie wypełnienie oraz wysłanie formularzu kontaktowego znajdującego się na stronie Zrzutka.pl/contact. Aby wiadomość została wysłana do Biura Obsługi Klienta, należy wypełnić wszystkie wymagane dane w formularzu. Te dane kontaktowe to między innymi imię, nazwisko oraz adres poczty elektronicznej. 

Adres: al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

Telefon Zrzutka.pl

Niestety telefon Zrzutka.pl nie jest aktualnie dostępny. Aby skontaktować się ze Zrzutka.pl, należy użyć innej formy kontaktu. Kontakt Zrzutka.pl jest dostępny tylko poprzez użycie formularzu kontaktowego ze strony Zrzutka.pl. Gdy telefon Zrzutka.pl zostanie uruchomiony oraz udostępniony dla użytkowników, wtedy pojawi się on na stronie telefon Zrzutka.pl. Na razie telefon Zrzutka.pl jest niedostępny.