AUDI telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-05-25 00:49:27
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 15:44:21
AUDI telefon

Audi telefon - Umów jazdę testową. SKontaktuj się z autoryzowanym dilerem Audi w okolicy. Aktualne dane dostępne na stronie. Sprawdź szczegóły

Audi kontakt

Audi jest niemiecką marką samochodów osobowych oraz dostawczych. Główna siedziba znajduję się Ingolstadt w Niemczech. Audi należy do koncernu Volkswagen AG. Audi w swoim katalogu posiada bogatą ofertę aut, aby sprawdzić dokładną cenę, dostępny jest na stronie Audi konfigurator. Jedną z bardziej udanych wersji, cieszącą się wśród użytkowników jest Audi A3.

Kontakt Audi dostępny jest za pośrednictwem między innymi formularza kontaktowego na oficjalnej stronie. Możliwe jest również wykorzystać Audi telefon obsługiwany w ściśle określonych godzinach. Dodatkowo na stronie dostępny jest również czat online Audi prowadzany bezpośrednio przez konsultantów lub rozmowa wideo.

Audi telefon

Aby skontaktować się telefonicznie z audi, można znaleźć numer bezpośrednio do salonu w okolicy lub wykorzystać Audi telefon obsługiwany przez biuro obsługi klienta. Podczas rozmowy można skorzystać z porady dotyczącej wyboru lub poprosić o umówienie wizyty w konkretnym salonie. 

Audi telefon godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00
sobota 8.00 - 14.00

Telefon Audi:
801 200 500

Audi kontakt online

Aby skontaktować się z salonem Audi online, możliwe jest skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie. Jeśli ta forma nie jest odpowiadająca, dostępny jest równie kontakt poprzez czat online Audi lub zamówienie wideo rozmowy. Dla osób znających język niemiecki, możliwy jest również kontakt poprzez adres e-mail Audi [email protected].

Audi adres

Najlepszym sposobem na poradę dotyczącą zakupu nowego samochodu będzie odwiedzenie jednego z salonów audi. Dane kontaktowe oraz adres Audi dostępne są na stronie wraz z dokładną lokalizacją salonów w pobliżu. Audi w Polsce nie ma oficjalnej siedziby, jednak można kontaktować się poprzez grupę Volkswagen.

Adres:

ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań