0

CCC telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-16 02:23:12
  • Data modyfikacji: 2023-01-16 13:36:41
CCC telefon

CCC sklep internetowy i stacjonarny kontakt - telefon kontaktowy do sklepu z obuwiem. Kontakt w sprawie zwrotów i reklamacji. Uzyskaj kontakt

CCC kontakt

CCC to polska sieć sklepów z obuwiem i odzieżą zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W CCC można znaleźć szeroki asortyment butów na każdą okazję. Asortyment CCC poszerzony został również o modne i stylowe akcesoria. Sama firma jest jedną z największych europejskich spółek akcyjnych, a jej siedziba znajduje się w Polkowicach. Przeglądając popularne strony z promocjami, często można się natknąć na kod rabatowy CCC.

Kontakt z CCC możliwy jest na kilka sposobów. Na oficjalnej stronie sieci sklepów znajdziemy informację na temat numeru telefonu CCC oraz godzin pracy biura obsługi klienta. W zakładce kontakt udostępniony jest również adres e-mail CCC daje możliwość kontaktu również za pośrednictwem Chat online, messengera czy WhatsApp.

CCC telefon 

Na oficjalnej stronie w zakładce kontakt można znaleźć telefon CCC obsługuje go od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w soboty 9:00 - 17:00.  CCC telefon obsługiwany jest przez biuro obsługi klienta, które pomoże w sprawie reklamacji, zwrotów czy zakupów online.

Telefon CCC:

42 21 44 222
801 002 222 (dla telefonów stacjonarnych)

CCC kontakt online

W celu nawiązania kontaktu z biurem obsługi klienta CCC wystarczy kliknąć stronie jedną z form kontaktu. Dostępne formy to chat online z pomocą techniczną, zadanie pytania na messengerze lub wykorzystanie komunikatora WhatApp. Poniżej znajduję się również adres e-mail CCC: [email protected]

Dane kontaktowe

W celu uzyskania informacji osobiście w jednej z wybranych placówek wystarczy odwiedzić sklep CCC i poprosić obsługę o pomoc. Jeśli nie wiesz gdzie znajdziesz sklep, na stronie internetowej znajduje się mapa z lokalizacjami sklepów w Polsce.

Główna siedziba CCC

CCC S.A.
ul. Strefowa 6
59-101 Polkowice
Polska