0

Gatta telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-02 10:10:31
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 10:27:49
Gatta telefon

Skontaktuj się telefoniczni z Gatta poprzez numer dostępny na stronie. Numer telefonu do BOK Gatta. Infolinia telefoniczna Gatta dla klientów.

Gatta kontakt

Gatta jest to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą między innymi rajstop, bielizny i odzieży.

Gatta obsługę klienta prowadzi zarówno telefonicznie jak i online. Stacjonarna siedziba sklepu internetowego Gatta mieści się w Zduńskiej Woli na ulicy Ceramicznej 1B. 

Kontakt Gatta online możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości do Biura Obsługi Klienta Gatta należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Konsultanci starają się jak najszybciej, jak tylko jest to możliwe odpowiadać na wszystkie wiadomości, zapytania i zgłoszenia.

Adres: ul. Ceramiczna 1B, 98-220 Zduńska Wola
E-mail: [email protected]

Telefon Gatta

Kontakt Gatta poza pocztą elektroniczną możliwy jest także poprzez zadzwonienie pod numer prowadzący na telefon Gatta. W sprawach związanych z zamówieniami ze sklepu internetowego warto zadzwonić na telefon Gatta, w celu uzyskania wszelkich informacji. Telefon Gatta działa pod numerem kontaktowym +48 885 827 827. Warto jednak wiedzieć, że telefon Gatta nie jest obsługiwany przez konsultantów całodobowo. Na telefon Gatta należy dzwonić w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Telefon: +48 885 827 827