0

Telefon Hotel Ambasadorski

Telefon Hotel Ambasadorski

Kontakt przez telefon Hotel Ambasadorski to sposób na dokonanie rezerwacji. Hotel Ambasadorski telefon jest udostępniony na stronie poniżej

Hotel Ambasadorski telefon

Udostępniony na stronie Hotel Ambasadorski telefon umożliwia skontaktowanie się z recepecją. Jest to sposób na dokonanie rezerwacji pokoju, zadania pytania o możliwość wynajęcia przestrzeni celem organizacji spotkań biznesowych lub zadania pytań odnośnie oferty Hotel Ambasadorski. Telefon Hotel Ambasadorski jest zawsze dostępny online oraz jest aktualny.

Hotel Ambasadorski kontakt

Hotel Ambasadorski udostępnia klientom dostęp do telefon Hotel Ambasadorski. Kontakt telefoniczny jest  aktualnie jedynym  ze sposobów na skontaktowanie się z recepecją Hotelu Ambasadorskiego zdalnie. Pracownicy recepcji obsługują połączenia telefoniczne w godzinach swojej pracy. Dane kontaktowe do hotelu znajdują się poniżej.

Kontakt Centrum Informacji Meteor – Rezerwacja Hotel Ambasadorski
Telefon: 664 273 010
*recepcja obsługuje telefony w godzinach od 8:00 do 16:00.

Recepcja Hotel Ambasadorski
Telefon: 17 777 10 10

Skorzystanie z powyższych informacji pozwoli szybko i sprawnie skorzystać z oferty hotelu. Rozmowy są realizowane w czasie pracy konsultantów. Możliwe są połączenia zarówno z telefonów komórkowych jak i stacjonarnych,

Hotel Ambasadorski Rzeszów usługi

Ofertę Hotelu Ambasadorskiego stanowią pokoje wieloosobowe jak i jednoosobowe. Hotel Ambaraskorski oferuje również dla klientów wynajem powierzchni biznesowej czy skorzystanie z bogatej oferty restauracji. Profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny oraz dobra lokalizacja sprawiają, że Hotel Ambasadorski jest chętnie wybierany nawet przez bardzo wymagających klientów.