0

Telefon AVG

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-10-05 05:05:12
  • Data modyfikacji: 2022-10-07 20:37:16
Telefon AVG

Szukasz aktualnego telefonu AVG? Skorzystaj z poniższej strony internetowej, na której zebrane zostały wszelkie sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon AVG. Za pośrednictwem telefonu AVG możliwa jest bezpośrednia rozmowa z konsultantem Centrum Obsługi Klienta firmy. Dzięki telefonowi AVG klienci mają możliwość zdobycia informacji na temat najnowszej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy telefonu AVG udzielą także odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności.

Krótko o AVG?

AVG jest to oprogramowanie antywirusowe i zabezpieczające stworzone przez AVG Technologies dla systemów Microsoft Windows, Linux i FreeBSD. AVG ma ponad 188 milionów aktywnych użytkowników. Oprogramowanie dzieli się zarówno na komercyjne jak i bezpłatne. Oczywiście w przypadku wybrania bezpłatnego programu jego możliwości są mocno okrojone niż w przypadku wersji płatnej.

Telefon AVG

Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest dostępny na poniższej stronie telefon AVG. Dzięki niemu klienci mogą bezpośrednio zaczerpnąć informacji o najnowszej ofercie firmy od samych pracowników. Dodatkowo konsultanci Biura Obsługi Klienta odpowiedzą także na wszystkie pytania czy wątpliwości kontaktujących się z telefonem AVG osób. Warto wspomnieć, że numer kontaktowy do firmy AVG dostępny jest dla klientów wyłącznie w godzinach od 8:00 do 20:00.

Telefon AVG: 32 246 94 94

AVG kontakt

Dodatkowo dla osób preferujących inny sposób kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klienta AVG firma udostępnia dwa adresy poczty elektronicznej. Na podane skrzynki mailowe można wysyłać wszelkie pytania, wątpliwości czy też zażalenia i skargi składane przez klientów. Wiadomość taką należy uprzednio prawidłowo przygotować. W temacie należy ująć powód sprawy, z jakim klient zwraca się do konsultantów, a w treści wiadomości dokładnie z jak największą ilością szczegółów opisać i przedstawić całą problematyczną sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Centrum Obsługi Klienta powinna zostać przesłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

E-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny AVG

Dla osób, które preferują bardziej klasyczne rozwiązania firma AVG udostępniła także adres korespondencyjny, na który za pomocą wysyłanych listów klienci mogą kontaktować się z Działem Obsługi Klienta firmy. Podobnie jak w przypadku wysyłania wiadomości za pomocą poczty elektronicznej klienci w listach powinni zawrzeć jak największą ilość szczegółów, które zdecydowanie pomogą konsultantom firmy na szybsze znalezienie rozwiązania dla problemu klienta. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłuższą ilość czasu. Dlatego, gdy sprawa, z jaką klient się zmaga jest nagląca warto skorzystać z najszybszej opcji kontaktu, jaką jest telefon AVG. Pozwoli on osobom potrzebującym pomocy na uzyskanie natychmiastowej odpowiedzi od ekspertów Centrum Obsługi Klienta.

Adres korespondencyjny

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE
ul. Wolności 109a, 41-500 Chorzów