Too Good To Go telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-01-16 03:12:44
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 11:01:29
Too Good To Go telefon

Dane kontaktowe Too Good to Go dostępna na stronie infolinii. Skontaktuj się z konsultantami Too Good to Go w celu rozwiązania problemu lub zapytania.

Too Good to Go kontakt

Too Good to Go to aplikacja, która została wymyślona na potrzeby ratowania jedzenia przed jego zmarnowaniem, aby zmniejszyć ilość wyrzucanego jedzenia. Głównym sposobem działania aplikacji jest sprzedawanie lub kupowanie produktów oraz nawet gotowych dań. Klient otrzymuje informacje na temat orientacyjnej zawartości oraz wielkości paczki, aby klient był zadowolony, jednak prawdziwa zawartość paczki zostaje niespodzianką. Zdarzają się przypadki, w których zawartość paczki, jej wielkość oraz cena nie zgadzają się z wystawionym na ten temat opisem. Należy wtedy niezwłocznie skontaktować się z Biuro Obsługi Klienta, aby wyjaśnić problem. Jednym ze sposobów jest skontaktowanie się za pomocą numeru telefonu do supportu aplikacji Too Good to Go. Główny kontakt odbywa się poprzez dobrze rozwiniętą przez programistów aplikacje Too Good to Go. Dodatkowo dostępny jest także formularz kontaktowy przygotowany przez zawodowych konsultantów. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić odpowiednio pola danych w arkuszu:

  • Imię
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Temat
  • Treść wiadomości

Zapytanie zostanie przesłane do Biuro Obsługi Klienta, konsultanci postarają się jak najszybciej odpowiedzieć. Użytkownicy bardzo ceniący swoją prywatność mogą się skontaktować z administratorem danych osobowych za pomocą adresu elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Infolinia Too Good to Go

W przypadku chęci skontaktowania się przez telefon należy mieć na uwadze brak ogólnej infolinii Too Good to Go. Jedynym możliwym wyjściem jest wykonanie połączenia telefonicznego do działu supportu aplikacji Too Good to Life pod numerem telefonu 30 26 02 94. Warto pamiętać o braku dostępności języka polskiego w obsłudze klienta za pomocą telefonu Too Good to Go. Obecnie jedyny dostępny język kontaktowy z supportem aplikacji jest w języku duńskim. Na stronie internetowej jest podana sekcja, w której występują często zadawane pytania.

Too Good to Go Aps telefon 30 26 02 94