0

Szlachetna paczka Telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-01-31 18:21:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 14:33:34
Szlachetna paczka Telefon

Szlachetna paczka kontakt dla wolontariuszy. Telefon Szlachetna paczka udostępniony do kontaktu. Telefon dostępny na stronie internetowej pod odpowiednim numerem.

Szlachetna Paczka jest projektem społecznym. Szlachetna Paczka zajmuje się pracą z darczyńcami oraz wolontariuszami. Osoby chcące pomóc mogą tworzyć paczki, które dzięki Szlachetnej Paczce trafią do potrzebujących pomocy. Obecnie Szlachetna Paczka jest jednym z największych projektów w Polsce.

Kontakt Szlachetna Paczka

Chęć niesienia pomocy potrzebującym jest bardzo szlachetna. Dzięki Szlachetnej Paczce jest możliwa pomoc biednym rodzinom. Osoby chętne do pomocy mogą tworzyć paczki, a dzięki Szlachetnej Paczce trafią one w ręce biednych rodzin czy na przykład rodzin z problemami zdrowotnymi. Istnieje specjalny kontakt dla osób chcących zostać darczyńcami. Do kontaktu ze Szlachetną Paczką została założona specjalna elektroniczna skrzynka pocztowa. Na adres e-mail: [email protected] należy kierować wszelkie zapytania oraz wiadomości o chęci wykonania paczki.

Telefon Szlachetna paczka

Kontakt Szlachetna Paczka zapewniła do biura na dwa sposoby. Możliwe jest wykorzystanie adresu poczty elektronicznej. Na nią można wysyłać wszelkie zapytania. Osoby odpowiedzialne za kontakt z zainteresowanymi odpowiadają tak szybko jak to tylko możliwe. Wiadomości należy kierować na adres: [email protected]. Oprócz e-maila został udostępniony również telefon do Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka telefon udostępniła na swojej stronie internetowej dla zainteresowanych. Telefon Szlachetna Paczka do kontaktu: +48 12 421 28 54. Telefon Szlachetna Paczka jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Kontakt dla firm ze Szlachetną paczką

Na stronie internetowej został udostępniony specjalny adres e-mail dla firm do kontaktu ze Szlachetną Paczką. Specjalna elektroniczna skrzynka pocztowa, na którą można kierować wiadomości e-mail przez firmy to: [email protected]. Na ten adres firmy mogą kierować wszelkie pytania dotyczące Szlachetnej Paczki.