0

Telefon wsparcia

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-12-27 14:26:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 12:29:13
Telefon wsparcia

Uzyskaj darmowe telefoniczne wsparcie psychologiczne na Linii Wsparcia. Wsparcie psychologiczne pod numerem telefonu dostępnym na stronie. Pomoc od telefonu wsparcia.

Telefon wsparcia psychologicznego

Linia wsparcia, jest to darmowy telefon wsparcia psychicznego, dla osób, które znajdują się w kryzysie emocjonalnym. Telefon wsparcia działa pod numerem kontaktowym 703 803 033. Dzwoniąc na telefon wsparcia, możliwe jest całodobowe wsparcie psychologiczne. Telefon wsparcia to całodobowa i bezpłatna pomoc psychiatryczna. 

Telefon wsparcia pełni też rolę telefonu zaufania. Telefon wsparcia obierany jest codziennie przez całą dobę przez specjalistów. Telefon wsparcia obsługują psycholodzy i psychiatrzy. Darmowe porady od specjalistów dostępne są, dzwoniąc na telefon wsparcia psychologicznego.

Na telefon wsparcia należy dzwonić w przypadku wystąpienia jakichkolwiek negatywnych emocji, które utrzymują się już dłuższy okres czasu. Kontakt zaleca się również w przypadku, gdy zauważy się u siebie występowanie braku chęci do życia, kryzys emocjonalny czy żałobę. Telefon wsparcia dostępny jest dla wszystkich, zarówno dla osób dorosłych jak i dla młodzieży oraz dzieci.

Telefon wsparcia przeznaczony jest dla osób, które znajdują się w ciężkim czasie życia i którym ciężko jest sobie samemu pomóc. Kontakt ze specjalistami możliwy jest całodobowo. Wszelka pomoc psychologiczna dostępna dzwoniąc na telefon wsparcia, jest darmowa. Telefon wsparcia działa pod numerem kontaktowym 703 803 033. Konsultanci obsługujący telefon wsparcia będą starali się udzielić jak najlepszej pomocy psychologicznej.

Telefon: 703 803 033