Duolingo telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-03-28 21:15:56
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 15:47:10
Duolingo telefon

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i sprawdź dostępne sposoby na skontaktowanie się Duolingo. Niestety telefon Duolingo nie jest obsługiwany. Sprawdź inne aktualne sposoby na kontakt z Duolingo.

Telefon Duolingo

Niestety, ale aktualnie nie został udostępniony żaden aktualny telefon Duolingo. Z tego też względu klienci nie mają możliwości skontaktować się i bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Centrum Obsługi Klienta Duolingo za pomocą numeru kontaktowego. W przypadku udostępnienia telefonu Duolingo poniższa strona zostanie z pewnością zaktualizowana o dodatkowe dane. Istnieją jednak inne sposoby, aby skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Duolingo.

Duolingo kontakt

Duolingo kontakt dla klientów umożliwia także na inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Na wybrany niżej adres można wysłać wiadomość mailową. W wiadomości tej należy zawrzeć temat zgłoszenia, a także szczegółowy opis problemu klienta. Dobrze jest umieścić w wysłanym mailu jak największą ilość przydatnych informacji, które pozwolą pracownikom Duolingo na szybsze znalezienie rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Duolingo powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Duolingo w sprawach kontaktu dla dziennikarzy i blogerów: [email protected]
E-mail Duolingo w sprawach zostania partnerem: 
[email protected]

Duolingo na swojej stronie internetowej bądź też aplikacji mobilnej udostępnia także zakładkę z najczęściej zadawanymi przez klientów pytaniami wraz z odpowiedziami ekspertów Duolingo. Warto więc przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami Biura Obsługi Klienta Duolingo sprawdzić, czy w sekcji FAQ nie znajduje się już odpowiedź na problem klienta. W przypadku braku znalezienia rozwiązania dobrze jest zwrócić się bezpośrednio do konsultantów Duolingo.