0

Rothschildowie telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-04-04 09:14:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:01:47
Rothschildowie telefon

Aktualny numer telefonu Rothschildowie. Telefon Rothschildowie udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Dostępne dane kontaktowe rodziny Rothschildów.

Rothschildowie

Rothschildowie to międzynarodowa rodzina żydowska o niemieckich korzeniach, obecnie kojarzona głównie z wielkimi sukcesami finansowymi. Rothschild to nazwisko wywodzące się od herbu rodowego. Dokładnie Rotschild jest złożeniem dwóch niemieckich słów Rōt (czerwony) i schild (tarcza). Rothschildowie rozpoczęli swoją karierę od wymiany walut i handlu. Rodzina ta była znaczącą siłą w światowym biznesie i finansach przez cały XIX, XX. Prawdziwą fortunę zbili jednak pod koniec XVIII i na początku XIX wieku, sprzedając złoto Brytyjczykom. Rothschildowie zdołali przechytrzyć inwestorów dzięki sieci informatorów i stali się właścicielami brytyjskich akcji, co uczyniło ich jedynymi pożyczkodawcami rządu brytyjskiego. Rothschildowie odegrali znaczącą rolę w tworzeniu rządów w wielu krajach. 

Rothschildowie Kontakt

Rothschildowie są jedną z najbogatszych rodzin na świecie. Dzięki swojemu ogromnemu bogactwu finansują wiele organizacji charytatywnych i ich działalność jest widoczna na wszystkich kontynentach. Jeśli chcesz się skontaktować z jedną z najzamożniejszych rodzin, której biznes jest światową potęgą, musisz znać odpowiednie dane kontaktowe Rothschildów. Więcej informacji o tym, jak się z nimi skontaktować, można uzyskać, wysyłając e-mail do ich fundacji. Kontakt z rodziną Rothschildów jest możliwy na wiele sposobów. Można wysłać do nich wiadomość e-mail, skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonić pod podane niżej numery i porozmawiać bezpośrednio z ich przedstawicielami. 

Telefon: +48 225 406 400 lub +48 225 406 412
E-mail: [email protected]

Warszawskie Centrum Finansowe jest jedną z firm należących do Rothschildów. Mieści się w Warszawie. Można się z nim skontaktować za pomocą podanych wyżej numerów telefonu. Podane numery nie zaprowadzą dzwoniących bezpośrednio do Rothschildów, ale i tak wskazane jest skorzystać z dostępnych form kontaktu, gdyż obecnie nie ma innej możliwości. 

Rothschild Foundation

Fundacja Rothschild Foundation Europe, założona przez Lorda Rothschilda w 2000 r., kontynuuje filantropijną tradycję rodziny Rothschildów i w ciągu ostatnich dziesięciu lat wsparła szereg inicjatyw edukacyjnych, kulturalnych, związanych z dziedzictwem kulturowym oraz inicjatyw społecznych w ponad 40 krajach europejskich. Obecnie Fundacja koncentruje swoje działania na akademickich studiach żydowskich i dziedzictwie żydowskim.