0

Badura telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-11-22 09:30:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 11:53:01
Badura telefon

Numer telefonu do Biuro Obsługi Klienta Badura dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się poprzez dane kontaktowe dostępne na stronie.

Badura kontakt

Badura marka znana miłośnikom i miłośniczkom eleganckiego i zmysłowego stylu. Doskonały wygląd butów tej marki nie jest jedynym atutem Badura. Projekty tej marki premium słyną nie tylko z modnego wzornictwa zgodnego z aktualnymi trendami. Buty Badura to gwarancja niesamowitego komfortu noszenia. Marka powstała w 1979 roku, Zdzisław Badura założył niewielki zakład rzemieślniczy, który wraz z kolejnymi latami rozrósł się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. W produkcji wykorzystywane są skóry doskonałej jakości. Skontaktowanie się z producentem butów Badura realizowany jest nie tylko poprzez telefon, ale także online dzięki adresowi elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Udostępniony adres e-mail służy do wysyłania zapytań związanych z zamówieniami ze sklepu internetowego Badura. 

Adres siedziby spółki Badura zlokalizowany jest na ul. Wałowa 4, 34-100 Wadowice
 

Infolinia Badura

Dzięki dostępowi do infolinii Badura możliwy jest kontakt telefoniczny z sekretariatem. Biuro Obsługi Klienta obsługuje jedynie formę elektronicznej poczty internetowej, jednak dostępny jest telefon +48 (33) 873 26 53, za którego pomocą można połączyć się z sekretariatem Badura w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy pracownicy sekretariatu Badura nie odbierają przychodzących połączeń telefonicznych.

Badura telefon +48 (33) 873 26 53