0

Alpen Gold telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-07-03 08:38:41
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 09:27:28
Alpen Gold telefon

Alpen Gold najpopularniejsza marka czekolady w Polsce. Kontakt do Alpen Gold i Mondelez w Polsce i USA. Alpen Gold telefon do Mondelez Polska.

Alpen Gold czekolada

Alpen Gold czekolada marki należąca do Mondelēz International sprzedawana w wielu krajach na całym świecie. Alpen Gold oferuje szeroką gamę smaków i rodzajów czekolady, w tym tabliczki mlecznej i ciemnej czekolady, czekolady mleczne, czekolady z orzechami, czekolady nadziewane i wiele innych.

Alpen Gold telefon

Najszybszym sposobem uzyskania kontaktu z Alpen Gold jest skorzystanie z informacji telefonicznej dostarczanej przez producenta. Alpen Gold infolinia telefoniczna działa jedynie w wybranych godzinach. Dzwoniąc tam, należy pamiętać, że połączenia mogą nie być obsługiwane w języku polskim (w razie kontaktu z zagranicznymi oddziałami) i infolinia działa w określonych w Alpen Gold godzinach pracy odpowiednich dla różnych krajów. Na stronie internetowej powiązanej pośrednio z Alpen Gold kontakt  uzyskuje się poprzez adres e-mail, który umożliwia kontakt z producentem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Mondelez Polska telefon: +48 22 857 10 00
Mondelēz International telefon: 1-855-535-5648
Mondelez Polska adres: ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, Polska

Alpen Gold kontakt z producentem

Z Alpen Gold można się łatwo skontaktować telefonicznie obsługiwanej przez pośredników producenta Mondelez Polska. Na stronie internetowej znajduje się adres e-mail, na który można wysłać zapytanie, jeśli chce się skontaktować z tym producentem. Najszybszym sposobem uzyskania kontaktu z Alpen Gold jest skorzystanie z formy połączenia obsługiwanej przez oficjalnych doradców klienta. Do Alpen Gold telefon działa jedynie w wybranych godzinach pracy konsultantów. Kontaktując się przez telefon do Alpen Gold należy pamiętać, że połączenia mogą być rejestrowane w celu świadczenia wyższej jakości usług i infolinia jest dostępna w wyznaczonych godzinach pracy. Na stronie internetowej działającej dla Mondelez Polska znajduje się adres e-mail, który umożliwia kontakt z producentem za pośrednictwem poczty elektronicznej. Poza telefonami Alpen Gold kontakt realizuje poprzez formularz online. Aby wiadomość mogła zostać przekazana do Biura Obsługi Klienta, należy uzupełnić go w odpowiedni sposób, podając wszystkie wymagane dane. Mimo tego, że Alpen Gold nie posiada swojej strony internetowej umożliwiającej kontakt bezpośredni, to na stronach internetowych sklepów mających w ofercie czekolady Alpen Gold klient może otrzymać aktualną ofertę oraz informacje o nowych produktach. W celu skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta wystarczy wysłać e-mail na adres podany na stronie producenta Mondelez Polska.