0

Canal+ telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-08-25 14:29:54
  • Data modyfikacji: 2022-09-28 10:03:38
Canal+ telefon

Canal+ telefon - kontakt z telewizyjnym kanałem premium. Zadzwoń i zapytaj o ofertę. Skorzystaj z aktualnych danych kontaktowych na stronie. Adres e-mail

Canal Plus kontakt

Kontakt z francuskim kanałem telewizyjnym Premium w celu uzyskania informacji o abonamencie dostępny na stronie. Canal Plus kontakt umożliwia zarówno dla swoich klientów oraz osób, które chcą poznać pełną ofertę. Możliwe jest skontaktowanie się telefonicznie lub uzyskanie informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Canal Plus telefon obsługuję przez swoich doradców. Canal Plus online jest to serwis, dzięki któremu można oglądać kanały nie posiadając telewizora, jednak platforma ta służy również do kontaktu dla abonamentów. Na oficjalnej stronie możliwy jest również kontakt poprzez wirtualnego asystenta Canal Plus.

Canal Plus telefon

Canal Plus telefon udostępnia w celu pozyskania informacji na temat świadczonych usług. Możliwe jest skontaktowanie się z doradzą w celu dopasowania najlepszej oferty lub wykupienie abonamentu. Dodatkowo telefonicznie można zgłaszać problemy techniczne z platformą.

Canal Plus telefon 222200000

Canal Plus online

Aby zapytać o najlepszą ofertę lub zgłosić problem z działaniem platformy. Możliwe jest uzupełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na oficjalnej stronie. Dodatkowo dla abonamentów dostępny jest kontakt przez aplikacje Canal Plus online. Co więcej, kontakt można uzyskać w przypadku problemu z zakupem abonamentu znajdującego się na oficjalnej stronie. Jeśli zależy na czasie można skorzystać z Canal Plus telefon.

Canal Plus adres

Aby poznać Canal Plus adres placówek, możliwe jest odwiedzenie oficjalnej strony i znalezienie zakładki z mapą, która wskazuję lokalizację najbliższych punktów. Odwiedzając Canal Plus osobiście możliwe jest wykupienie abonamentu i dopytanie szczegółowo na temat świadczonych usług.

Canal Plus adres
al. gen. W. Sikorskiego 9, Warszawa 02-758