0

Bandcamp telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-09-24 16:10:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 09:59:09
Bandcamp telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Bandcamp dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu Bandcamp. Infolinia telefoniczna Bandcamp dla zainteresowanych.

Bandcamp kontakt

Bandcamp jest to program, który przeznaczony jest dla samodzielnych artystów. W swojej ofercie ma on umożliwianie twórcom sprzedaży oraz publikacji swoich dzieł. Bandcamp kontakt z działem obsługi klienta realizuje głównie online poprzez pocztę elektroniczną.

Kontakt Bandcamp z działem pomocy technicznej można uzyskać, wysyłając wiadomości na adres poczty elektronicznej [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta zalecają, aby jasno określić temat wysyłanej wiadomości.

Wszelkie wiadomości zwrotne, dodatkowe pytania czy opinie należy wysyłać  na adres e-mail [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odpowiadają na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Wiadomości, które dotyczą naruszenia praw autorskich, można zgłaszać do Bandcamp poprzez pocztę elektroniczną lub listownie. Bandcamp zaleca jednak kontakt drogą mailową, ponieważ umożliwia on szybsze rozwiązanie sprawy. Adres, na który należy przesyłać wiadomości, dotyczące naruszenia praw autorskich to [email protected].

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (wiadomości zwrotne/opinie): [email protected]
E-mail (naruszenie praw autorskich): [email protected]

Adres:
DMCA Complaints
Bandcamp
1901 Broadway
Oakland, CA 94612
United States

Telefon Bandcamp

Niestety obecnie telefon Bandcamp nie jest realizowany. Konsultanci nie obsługują połączeń na telefon Bandcamp. Numer komórkowy na telefon Bandcamp nie został jeszcze udostępniony. Kontakt Bandcamp jest możliwy wyłącznie mailowo. Gdy telefon Bandcamp zostanie uruchomiony, dane na stronie zostaną zaktualizowane.