0

Somfy telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-26 02:09:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:16:39
Somfy telefon

Telefon Somfy dostępny na stronie internetowej dla klientów. Skorzystaj z produktów do inteligentnego domu firmy Somfy. Aktualne dane kontaktowe do Somfy.

Somfy to firma zajmująca się produkcją sprzętu do inteligentnego domu. Firma istnieje od ponad 50 lat i obecnie funkcjonują w 58 krajach. Głównym nurtem firmy jest tworzenie rozwiązań automatyki domowej oraz smart home. W asortymencie firmy znajdują się wszystkie produkty możliwe w zainstalowaniu w inteligentnym domu. Są to na przykład sterowniki i czujniki, oświetlenie, kamery i alarmy, żaluzje, zasłony bramy wjazdowe i garażowe.

Kontakt Somfy

Somfy zapewnia wsparcie telefoniczne dla klientów, wsparcie online poprzez formularz kontaktowy oraz materiały dostępne na ich stronie internetowej. W przypadku porady, informacji o produktach lub na przykład pomocy montażu produktów Somfy można skorzystać z formularza kontaktowego do działu wsparcia technicznego. W wiadomości konieczne jest podanie takich danych jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres E-mail
  • Numer telefonu
  • Treść wiadomości

Na wiadomości odpowiadają konsultanci z działu wsparcia technicznego. Wiadomości wysyłane są na podany adres e-mail tak szybko jak to tylko możliwe.

Na wiadomości odpowiadają konsultanci z działu wsparcia technicznego.

Telefon Somfy

W przypadku kontaktu z Somfy jest możliwe skorzystanie z numeru telefonu Somfy udostępnionego na stronie internetowej. Telefon Somfy do kontaktu z konsultantami to: 22 509 53 00. Telefon Somfy odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w sobotę od 9:00 do 16:00. W niedziele infolinia dla zainteresowanych nie jest dostępna. Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora dzwoniącego. Warto sprawdzić koszt u operatora przed wykonaniem połączenia z Somfy telefon. Na infolinii zadawać można pytania odnośnie produktów, zakupów i pomocy technicznej z produktami Somfy.

Oferta Somfy

Na stronie internetowej firmy istnieje możliwość wysłania zgłoszenia z pytaniem o ofertę. Początkowo należy wybrać interesujące produkty, wybrać jakiej nieruchomości projekt ma dotyczyć, a następnie pojawia się okienko do wpisania treści wiadomości. Konsultanci wysyłają odpowiedzi tak szybko jak to tylko możliwe.