0

ZARA telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-17 11:35:43
  • Data modyfikacji: 2022-09-08 12:46:40
ZARA telefon

Zara Grupa Inditex telefon - skontaktuj się ze sklepem w sprawie zwrotów lub zamówień online. Odwiedź wybrane placówki. Telefon dostępny na stronie

Zara kontakt

Zara to Hiszpańska sieć odzieży należąca do grupy Inditex z modowymi ubraniami, obuwiem i akcesoriami własnej marki. Najnowsze trendy w modzie dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W swojej ofercie Zara posiada odzież z takich kategorii jak sukienki, kurtki, spodnie czy marynarki. Zara wyprzedaż dostępna jest we wszystkich  placówkach sieci ubrań jak i na oficjalnej stronie. Aby sprawdzić najnowsze trendy, wystarczy na stronie odwiedzić zakładkę Zara nowości.

Kontakt ze sklepem można uzyskać za pośrednictwem czatu na stronie, jednak opcja ta wymaga posiadania konta Zara. Kontakt możliwy jest również przez media społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter Zara. Najszybszą zaś formą kontaktu jest telefon Zara.

Telefon Zara

Zara telefon udostępnia dla swoich klientów w godzinach pracy biura obsługi klienta i jest to od poniedziałku do piątku 8:30 - 20:00 oraz w soboty 10:00 - 16:00. Telefon do sklepu można wykonać w celu zapytania się o zwroty lub w przypadku pytań związanych z zamówieniami online.

Zara Telefon:

800 702 469

Zara kontakt online

Kontakt ze sklepem można uzyskać poprzez formę elektroniczną. Dostępne formy internetowego kontaktu to czat na stronie z konsultantem, wysłanie wiadomości e-mail Zara lub skorzystanie z mediów społecznościowych, które Zara również traktuję jako kontakt z klientem.

Kontakt e-mail Zara:

[email protected]

Zara dane adresowe

W celu odwiedzenia jednego z dostępnych salonów Zary warto skorzystać z listy sklepów dostępnej na oficjalnej stronie. Można sprawdzić najbliżej położoną placówkę względem naszej lokalizacji. Podczas osobistej wizyty w sklepie można dokonać zwrotu, zamówić niedostępne produkty czy poprosić o pomoc w wyborze obsługę sklepu.

Główna siedziba Zara znajduję się poza granicami państwa, jednak w Polsce znajduje się biuro Zary

Dane adresowe Zara:

Mysia 5, 00-496 Warszawa