Kornecki telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-08-08 10:18:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 15:37:01
Kornecki telefon

Konsultanci świadczą pomoc poprzez linię telefoniczną. Dane kontaktowe Kornecki dostępne na stronie infolinii Kornecki. Skorzystaj z pomocy konsultantów.

Kornecki kontakt

Kornecki to polski producent obuwia dziecięcego, młodzieżowego i damskiego działający w branży już od 1981 roku. Na początku był to niewielki warsztat rzemieślniczy, zatrudniający kilka osób i wytwarzający obuwie ręcznie. Mimo ówczesnego dużego zapotrzebowania na rynku obuwniczym prywatni przedsiębiorcy byli narażeni na wiele kłopotów, co odbierało zapał do pracy. Za pomocą podanego numeru Kornecki telefon na stronie, można się skontaktować z konsultantami z Biuro Obsługi Klienta, którzy odpowiedzą na każde nawet najbardziej zawiłe pytanie klientów. Innym sposobem kontaktu z Kornecki oprócz wybrania odpowiedniego numeru telefonu, jest możliwość napisania zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Kornecki zlokalizowany jest pod adresem – ul. Fabryczna 4-6, 62-200 Gniezno.

Infolinia Kornecki

Dzięki dostępowi do infolinii możliwa jest telefoniczna rozmowa prowadzona z doświadczonym konsultantem Kornecki. Telefon obsługiwany jest w wyznaczone godziny i dni, dlatego warto przed wykonaniem połączenia uzyskać informacje dotyczące dostępności rozmowy telefonicznej. W przeciwnym wypadku warto skorzystać z innych dostępnych form kontaktu oprócz telefonu.

Kornecki telefon: 61 426 38 91