0

IQOS telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-07-02 03:37:38
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 12:25:43
IQOS telefon

Aktualne dane kontaktowe do IQOS. Telefon IQOS udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Skontaktuj się z IQOS w sprawie sprzedawanych urządzeń.

Czym jest IQOS?

IQOS jest to alternatywa dla tradycyjnych papierosów. Jest to urządzenie, które wykorzystuje nowoczesną technologię podgrzewania wkładów tytoniowych. IQOS charakteryzuje się tym, że nie spala tytoniu, a jedynie go podgrzewa, dzięki czemu nie wydziela się dym oraz aż tak intensywny zapach. Zatem przeznaczony jest dla osób palących, którzy wciąż chcą pozostać przy paleniu jednak bez niepotrzebnego popiołu oraz wytwarzanego dymu.

Kontakt IQOS

Do IQUS istnieje kilka możliwości kontaktu. Klient ma możliwość skorzystania z bardzo prostego i intuicyjnego formularza kontaktowego. Dzięki niemu zainteresowani mają możliwość skontaktowania się z konsultantami sklepu w sprawie sklepu, produktów, cen i zamówień. W formularzu należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • temat i treść wiadomości

Odpowiedzi wysyłane są na podany w formularzu adres e-mail. Konsultanci kontaktują się w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe. IQOS daje również zainteresowanym możliwość skontaktowania się za pomocą platform społecznościowych. Istnieje możliwość skontaktowania się przez Messenger, Facebook lub przez Twitter. Do dyspozycji klientów udostępnione zostały również telefon IQOS oraz adres e-mail IQOS. Klienci mają również możliwość sprawdzenia na mapie najbliższych placówek sprzedających produkty IQOS.

Telefon IQOS

Na stronie internetowej IQOS znajdują się dwa numery telefonów, na które można kierować połączenia. Odbierane są one przez ekspertów przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Telefon IQOS dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych. Pierwszy telefon IQOS do kontaktu dla klientów to: 801 801 501, natomiast drugi telefon IQOS to: 22 455 14 04. Oba telefony działają w tych samych godzinach. Należy pamiętać o kosztach połączenia, które zgodne jest z taryfą operatora dzwoniącego. Jeśli telefon IQOS nie odpowiada, warto spróbować drugiego numeru lub wybrać kontakt elektroniczny.

E-mail IQOS

Osoby preferujące kontakt elektroniczny mogą oprócz formularza kontaktowego wybrać bezpośrednią opcję kontaktu. Adres poczty elektronicznej jest bardzo wygodnym sposobem kontaktu. E-maile trafiają bezpośrednio do pracowników, którzy są w stanie odpowiedzieć na wiele pytań. Wiadomości należy kierować na odpowiedni adres. E-mail IQOS do wysyłania zapytań to: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są do pytających w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości.