Telefon Galeria Dominikańska

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-11 05:18:00
  • Data modyfikacji: 2022-09-14 11:08:07
Telefon Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska Wrocław telefon - sprawdź listę sklepów w galerii lub zadzwoń i zapytaj. Dane kontaktowe do Galerii Dominikańskiej, adres, telefon

Galeria Dominikańska kontakt

Galeria Dominikańska jest to centrum handlowe znajdujące się we Wrocławiu. Swoje otwarcie miało w 2001 roku i od razu uzyskało wyróżnienie przez Stowarzyszenie Architektów Polskich nagrodą dziedzinie architektury. Galeria Dominikańska posiada bardzo obszerną listę sklepów, restauracji oraz kina. Galeria Dominikańska sklepy oraz ich lokalizacja na terenie placówki znajduje się na oficjalnej stronie.

Galeria Dominikańska kontakt z galerią możliwy jest na kilka sposobów. Pierwszym oraz najszybszym sposobem będzie odwiedzenie galerii osobiście i rozmowa z pracownikami. Możliwe jest także skorzystanie z numeru kontaktowego i rozpoczęcie rozmowy telefonicznej. Telefon Galeria Dominikańska obsługuję w godzinach pracy placówki. Galeria Dominikańska kontakt online dostępny jest za pośrednictwem adresu e-mail, czatu online lub wykorzystując formularz kontaktowy.

Galeria Dominikańska telefon

Jeśli masz pytania dotyczące parkingu, oferty galerii, promocji jest możliwość zadzwonić do placówki. Galeria Dominikańska telefon obsługuje przez pracownika biura informacji i jest dostępny w godzinach otwarcia galerii. Aby skontaktować się z pomocą sklepu, należy wykorzystać numer podany na stronie. Galeria Dominikańska telefon +48 71 344 95 10

Galeria Dominikańska kontakt online

Aby skorzystać z pomocy w formie elektronicznej, wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji. Galeria Dominikańska kontakt online możliwy jest za pośrednictwem tradycyjnej poczty mail, czatu z konsultantem na stronie lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie.

Galeria Dominikańska e-mail 
[email protected]

Wynajem stoisk tymczasowych
[email protected]

Wynajem Magazynów
[email protected]

Biuro Parkingu
[email protected]
+48 723 991 210

Wynajęcie POP-up
[email protected]
71 344 95 10

Galeria Dominikańska adres

W celu uzyskania informacji osobiście jest możliwość odwiedzić galerię w godzinach jej pracy oraz odwiedzić punkt informacji. Galeria Dominikańska dane kontaktowe dostępne na stronie.

Galeria Dominikańska adres
Plac Dominikański 3, PL-50-159 Wrocław