Telefon Vinted

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-04 06:30:42
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 20:44:56
Telefon Vinted

Szukasz sposobu na kontakt z Vinted. Możliwość skorzystania z dostępnego kontaktu wraz z telefonem Vinted pozwoli na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji dotyczących portalu. Warto zajrzeć na poniższą stronę celem sprawdzenia aktualnego telefonu Vinted.

Czym jest portal Vinted?

Vinted jest serwisem ogłoszeniowym i internetową platformą handlową. W serwisie Vinted można zarówno sprzedawać jak i wymieniać odzież używaną. Sprzedaż dokonywana jest pomiędzy użytkownikami. Serwis powstał w roku 2008, i podczas każdego zakupu jest pobierana niewielka prowizja od kupującego dane ubranie. W przypadku dodania ogłoszenia o sprzedaży opcja ta jest darmowa dla wszystkich użytkowników serwisu. Poprzez lata serwis Vinted bardzo się rozwiną i dziś jest jedną z najbardziej popularnych platform handlowych do wymiany i sprzedaży ubrań nie tylko w Polsce, ale także i w innych krajach na całym świecie. Warto jest przetestować Vinted, zakładając bezpłatne konto w serwisie, zarabiając przy tym pieniądze za już nieużywane przez właścicieli części garderoby.

Vinted kontakt

W chwili obecnej serwis Vinted prowadzi kontakt pomiędzy klientem a konsultantami Biura Obsługi Klienta jedynie poprzez formularz kontaktowy. Formularz ten dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej serwisu Vinted. W celu skorzystania z tej opcji należy uzupełnić wszystkie potrzebne pola formularza odpowiednimi danymi użytkownika, a w samej wiadomości opisać sprawę, w jakiej klient potrzebuje pomocy. Oczywiście w części przeznaczonej na wiadomość warto także umieścić adres poczty elektronicznej, na który konsultant Centrum Pomocy będzie mógł przesłać odpowiedź. Formularz kontaktowy można wysłać także poprzez dedykowaną aplikację Vinted na urządzenia mobilne.

Vinted telefon

Aktualnie telefon Vinted nie jest udostępniony do użytku klientów portalu. Nie istnieje więc możliwość na to, aby skontaktować się z konsultantem Biura Obsługi Klienta serwisu poprzez rozmowę telefoniczną. To samo tyczy się klientów, którzy próbują znaleźć dostępny adres poczty elektronicznej. Niestety, ale nie został upubliczniony żaden adres mailowy, na który klienci mogliby nadsyłać swoje pytania i wątpliwości dotyczące sprzedaży czy też korzystania z samego portalu Vinted. W celu skontaktowania się z serwisem należy więc wykorzystać opisany wyżej formularz kontaktowy. Z pewnością konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania klientów i odeślą odpowiedź zwrotną na podany adres w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.