0

Candy telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-30 11:21:43
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 20:39:16
Candy telefon

Skontaktuj się z firmą Candy za pomocą udostępnionych form kontaktu. Skorzystaj z pomocy technicznej od firmy Candy. Aktualne dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Co to jest Candy?

Candy jest to firma, która tworzy technologie używane w przypadku inteligentnych produktów gospodarstwa domowego. Za pomocą aplikacji Candy użytkownicy mają możliwość automatycznego sterowania urządzeniami AGD. Aplikacja zapewnia zarządzać wszystkimi urządzeniami w jednym miejscu. Konieczne jest pobranie aplikacji i sparowanie urządzeń z telefonem. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji, które szerzej zostały opisane na stronie internetowej. Do aplikacji można dodać różne urządzenia takie jak pralka, lodówka, piekarnik, okapy i więcej. Na stronie internetowej znaleźć można zakładkę z serwisem, na której klienci mają możliwość rejestracji produktów, otrzymania pomocy w przypadku serwisu i naprawy.

Kontakt Candy

W przypadku chęci kontaktu z Candy istnieje taka możliwość. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, za pomocą którego zainteresowani mają możliwość kontaktu z firmą Candy. Klienci do wyboru mają bardzo dużo formularzy kontaktowych między innymi związanych z produktami firmy, instrukcjami obsługi, biurem prasowym, informacjami handlowymi. Każdy formularz kontaktowy różni się informacjami koniecznymi do podania, chociaż każdy z nich posiada kilka podstawowych takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie wysłana odpowiedź od doradców.

Telefon Candy

Niestety w sytuacji chęci rozmowy telefonicznej niestety klienci nie mają takiej możliwości. Telefon Candy nie został udostępniony na stronie internetowej. W tym przypadku należy skorzystać z innych dostępnych form kontaktu. Jeśli telefon Candy zostanie podany dla zainteresowanych na stronie internetowej informacja będzie zaktualizowana tak szybko jak to możliwe.

E-mail Candy

W sytuacji chęci kontaktu elektronicznego za pomocą adresu poczty elektronicznej niestety nie ma takiej możliwości tak samo jak w sytuacji z telefonem Candy. Na stronie internetowej nie znajduje się e-mail Candy, na który klienci mogliby wysyłać wiadomości z pytaniami. Jeśli firma Candy e-mail udostępni na stronie internetowej zostanie ta informacja zaktualizowana tak szybko jak to możliwe.