0

SAT FILM telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-08-07 10:01:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:33:57
SAT FILM telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie SAT FILM. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat SAT FILM. Dane kontaktowe do SAT FILM podane na stronie infolinii.

SAT FILM kontakt

SAT FILM od początku swojego funkcjonowania jest w ścisłej czołówce telewizji kablowych w Polsce. Wśród setek podobnych firm należy do elitarnej grupy kilku, które stosują najnowocześniejsze technologie. SAT FILM śledzi na bieżąco sytuacje z nowinkami technicznymi. Jeżeli jakieś nowatorskie rozwiązanie sprawdzi się na polskim gruncie, SAT FILM idzie natychmiast w ślad firmy, która wprowadziła je jako pierwsza. W ten sposób abonenci nigdy nie ponoszą najmniejszego nawet ryzyka pogorszenia jakości odbioru programów. SAT FILM jako trzecia firma w Polsce(na ponad tysiąc ówcześnie istniejących) zastosował przesył sygnału telewizyjnego za pomocą światłowodów. Jest jedyną telewizją kablową wśród innych o podobnej wielkości, która posiada własne urządzenia do łączenia i pomiaru światłowodów oraz cyfrowy analizator widma telewizyjnego. SAT FILM należy do grona kilku firm, które stosują zdalne zasilanie sieci kablowej w celu wyeliminowania braków odbioru w obrębie całych budynków. Jako druga telewizja kablowa uruchomiła transmisje kanału Discovery Channel. Pierwsi rozpoczęli oferowanie Canal Plus Multiplex. Siedziba SAT FILM zlokalizowana jest pod adresem ul. Kościuszki 16B, 87-800 Włocławek.

Chcąc skontaktować się z SAT FILM, można skorzystać z w pełni intuicyjnego oraz prostego w obsłudze formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Numer telefonu
  • Termin kontaktu
  • Preferowana pora kontaktu

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do konsultantów, którzy postarają się odpowiedzieć w terminie zaznaczonym przez klienta. W przypadku chęci odwiedzenia stacjonarnej placówki SAT FILM warto pamiętać, że jest czynna w godzinach od poniedziałku do soboty 9:00 – 21:00 oraz w niedziele od 11:00 – 19:00. Chcąc się skontaktować online, należy przesłać zapytanie na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

SAT FILM telefon 54 236 74 12

Aby skontaktować się za pomocą telefonu, wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu 54 236 74 12. Warto pamiętać o godzinach, w których konsultanci odbierają połączenia telefoniczne od poniedziałku do piątku od 8:00 – 20:00 w soboty od 9:00 do 20:00 raz w niedziele od 10:00 do 20:00.