0

Dunlop telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-07-22 08:53:34
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:55:17
Dunlop telefon

Skorzystaj z pomocy konsultantów przez telefon lub online. Dane kontaktowe producenta opon Dunlop dostępne na stronie infolinii.

Dunlop kontakt

Dunlop to marka opon, które pierwotnie były produkowane przez firmę Dunlop Pneumatic Tire Company od końca XIX wieku, a jej nazwa pochodzi od nazwiska Johna Boyda Dunlopa. Marka jest używana w wielu innych produktach wykonanych z gumy lub z elementami gumowymi, a niektóre z luźniejszym połączeniem z gumą. Opony Dunlop są produkowane w fabryce GoodYear. Głównym sposobem kontaktu z konsultantami z Biura Obsługi Klienta jest połączenie telefoniczne. W przypadku chęci skontaktowania się z działem obsługi gwarancyjnej należy wysłać zapytanie na podany adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Dodatkowo Dunlop posiada osobny adres e-mail do działu marketingu pod adresem [email protected]

Siedziba spółki Dunlop zlokalizowana jest pod adresem ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa

Infolinia Dunlop

Najlepszym sposobem kontaktu z Dunlop jest linia telefoniczna obsługiwana przez doświadczonych konsultantów z Biuro Obsługi Klienta. Wybierając numer telefonu (14) 680 18 88 klient zostanie przekierowany do konsultanta oczekującego na rozmaite pytania, w przypadku jakichkolwiek problemów związanych zakupioną oponą klient zostanie przeniesiony do działu reklamacji Dunlop. Kontakt telefoniczny jest najszybszym sposobem kontaktu z Dunlop.

Dunlop telefon (14) 680 18 88