0

Bocian Pożyczki telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-12-25 15:46:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 12:36:31
Bocian Pożyczki telefon

Infolinia telefoniczna Bocian Pożyczki dostępna przez cały tydzień. Aktualny numer telefonu Bocian Pożyczki. Skontaktuj się telefonicznie z Bocian Pożyczki.

Bocian Pożyczki kontakt

Bocian Pożyczki kontakt z klientem realizuje zarówno poprzez telefon Bocian Pożyczki jak i online. Kontakt Bocian Pożyczki online możliwy jest między innymi poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie internetowej. Taki arkusz należy odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi, a następnie można liczyć na telefoniczną pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta. Z tego właśnie powodu zaleca się dokładne sprawdzenie wpisanego w formularzu kontaktowym numeru telefonu. 

Jednak formularz, to nie jest jedyny sposób, który pozwala na kontakt Bocian Pożyczki. Można także wysłać wiadomość SMS o treści KONTAKT na numer 7056. Wtedy pracownicy telefonu Bocian Pożyczki oddzwaniają na podany numer telefonu. Warto jednak wiedzieć o tym, że koszt wysłania takiego SMS na podany wcześniej numer na telefon Bocian Pożyczki, to 0,62 zł brutto. 

Innym sposobem, który pozwala na kontakt Bocian Pożyczki online, jest wysłanie wiadomości pod odpowiedni adres poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania lub zgłoszenia należy wysyłać na pocztę e-mail o adresie [email protected].

Adres (centrala): ul. Sikorskiego 6, 63-100 Śrem
Adres (Everest Finanse S.A.): ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon Bocian Pożyczki

Telefon Bocian Pożyczki jest płatny na koszt dzwoniącego zgodnie z taryfą operatora. Aby zadzwonić na telefon Bocian Pożyczki, należy wybrać numer kontaktowy 600 100 100. Telefon Bocian Pożyczki pozwala na wygodny sposób uzyskania informacji, które dotyczą pożyczek udzielanych przez firmę. Jednak warto pamiętać o tym, że telefon Bocian Pożyczki nie działa przez całą dobę. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Bocian Pożyczki w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta pożyczkodawcy.

Telefon: 600 100 100