0

Kali kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-02-17 16:01:16
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 14:12:29
Kali kontakt

Kali - Kontakt z Marcinem Gutkowskim. Kali cena biletów, twórczość rapera, albumy. Znajdź dane kontaktowe Kalego, odwiedź sklep internetowy

Kali kontakt

Kali - Marcin Kamil Gutkowski polski Raper i aktor. Członek zespołu Firma w latach 2000 - 2010 oraz współtwórca w zespole Ganja Mafia od 2009. Kali solową działalność rozpoczął w 2011. Współpracował z takimi nazwiskami jak Paluch, Sarius, Sokół czy Peja. 

Utwory Kalego na YouTube zostały odtworzone już ponad miliard razy, a jego kanał zgromadził już ponad 2 miliony subskrypcji. Jego płyty pokrywały się złotem i platyną, lądując na szczytowych miejscach listy OliS.

Numer kontaktowy Kali nie jest znany. Jedyna możliwość uzyskania kontaktu z Kalim to wiadomość e-mail lub media społecznościowe takie jak Instagram czy Facebook. 

Kali adres e-mail

Prywatny adres Kalego nie jest znany, jednak można nawiązać z nim kontakt za pośrednictwem agencji.

Kali booking koncertów:
[email protected]

Kali numer telefonu

Numer telefonu Kalego nie jest znany. Kontakt telefoniczny przez agencję również jest niedostępny.

Kali sklep internetowy

Sam Kali nie posiada własnego sklepu internetowego. Współpracuję on z zespołem Ganja Mafia. Kontakt Kali Ganja Mafija sklep jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Sklep odpowiada na bieżąco, jednak przy zwiększonym ruchu czas odpowiedzi na wiadomość może zostać wydłużony.

Ganja Mafia sklep kontakt: [email protected]