0

StreetStyle telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-27 01:03:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:16:42
StreetStyle telefon

Telefon StreetStyle dostępny dla klientów. Skontaktuj się ze StreetStyle za pomocą numeru telefonu. StreetStyle telefon podany dla klientów na stronie internetowej. Uzyskaj kontakt do StreetStyle.

StreetStyle kontakt

Istnieje sporo możliwości kontaktu ze sklepem StreetStyle, który zajmuje się sprzedażą męskiej i damskiej odzieży, butów o różnych rozmiarach oraz akcesoriów. Posiada szeroką gamę produktów dostępnych również na zamówienie w ich sklepie internetowym. Możliwych jest wiele form dostawy, a w przypadku przekroczenie kwoty 349 zł wartości zamówienia, dostawa realizowana jest bezpłatnie. StreetStyle opinie przez klientów są bardzo wysokie. Telefon StreetStyle jak i inne dane kontaktowe dostępne są na ich stronie internetowej. Sklep posiada swoje FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania, więc w przypadku sprawy do StreetStyle warto najpierw zajrzeć tam po pomoc. Sklep umożliwia kontakt poprzez wypełnienie formularza kontaktowego w zakładce StreetStyle kontakt, w której należy zamieścić swoje imię nazwisko, oraz treść pytania. W przypadku kontaktu zwrotnego jest on zwykle realizowany elektronicznie na pocztę e-mail podaną w formularzu lub na ewentualny numer telefonu, który jest opcjonalną informacją do podania. Sklep StreetStyle umożliwia kontakt elektroniczny poprzez pocztę e-mail: [email protected]. Warto kierować wiadomości w przypadku pytań i wątpliwości na adres e-mail podany dla klientów.

E-mail StreetStyle: [email protected]

Telefon StreetStyle

Firma dla klientów ma uruchomioną linię telefoniczną Działu Obsługi Klienta. Telefon StreetStyle do obsługiwania zainteresowanych został podany na stronie. Telefon StreetStyle, na który można kierować połączenia to: +48 22 125 50 60. Infolinia obsługiwana jest przez wykwalifikowane osoby w dniach od poniedziałku do piątku między godziną 9:00 a 17:00. W razie konieczności skorzystania z pomocy należy dzwonić na StreetStyle telefon: +48 22 125 50 60. Na infolinii uzyskać można wsparcie pracowników Biura Obsługi Klienta StreetStyle. Koszta połączenia do BOK jest zgodny z taryfa operatora dzwoniącego.

Sklepy StreetStyle telefon

Firma oprócz swojej witryny StreetStyle 24, posiada swoje sklepy stacjonarne, do których możliwy jest bezpośredni kontakt. Dane kontaktowe do StreetStyle Rzeszów, StreetStyle Mielec i StreetStyle Rybnik zamieszczone poniżej.

StreetStyle Rzeszów

adres: 35-001 Rzeszów, ulica al. Piłsudskiego 44 
Rzeszów StreetStyle telefon: 178525141 
e-mail: [email protected]

StreetStyle Mielec

adres: 39-300 Mielec, ulica Powstańców Warszawy 4 18 
Mielec StreetStyle telefon: 698079246 
e-mail: [email protected]

StreetStyle Rybnik

adres: 44-200 Rybnik, ulica Bolesława Chrobrego 1 BR 2/22 
Rybnik StreetStyle telefon: 532744200 
e-mail: [email protected]