Aasa telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-03-27 21:43:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 16:53:59
Aasa telefon

Kontakt telefoniczny Aasa pożyczki możliwy dzięki infolinii. Aktualny numer telefonu do Aasa dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Aasa dla klientów.

Aasa kontakt

Aasa kontakt dla klientów oferuje na wiele różnych sposobów. Aasa kontakt umożliwia między innymi poprzez pocztę elektroniczną. Wszystkie wiadomości do Biura Obsługi Klienta należy wysyłać na adres e-mail [email protected].

Kontakt Aasa jest także możliwy poprzez udostępniony formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej. Warto skorzystać z właśnie tej formy pozwalającej na kontakt Aasa, aby w łatwy sposób skontaktować się z konsultantami z Biura Obsługi Klienta. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe, takie jak imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, a następnie można uzyskać połączenie telefoniczne z konsultantem Biura obsługi Klienta, bez oczekiwania w kolejce poprzez telefon Aasa

E-mail: [email protected]

Adres:
Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

Telefon Aasa

Dostępny jest aktualny numer kontaktowy prowadzący na telefon Aasa. Aby zadzwonić na telefon Aasa, trzeba wybrać jeden z dwóch dostępnych podanych numerów kontaktowych 801 40 40 40 lub (22) 46 00 300. Dzwoniąc na telefon Aasa można uzyskać pomoc techniczną od specjalistów. Wszelkie nurtujące pytanie dotyczące Aasa można kierować do konsultantów, którzy obsługują telefon Aasa. Warto jednak pamiętać, że telefon Aasa nie działa przez całą dobę. Konsultanci obsługują telefon Aasa jedynie w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta pożyczkodawcy.

Telefon: 801 40 40 40 oraz (22) 46 00 300