0

Telefon Radio Taxi

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-12-23 21:29:14
  • Data modyfikacji: 2022-10-05 23:32:07
Telefon Radio Taxi Rzeszów

Poszukujesz aktualnych metod na kontakt z Radio Taxi Rzeszów? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której opisane zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z firmą w tym także aktualny telefon Radio Taxi Rzeszów. Poprzez dostępny poniżej Radio Taxi Rzeszów możliwe jest zamówienie taksówki czy nawet uzyskanie wszelkich dostępny informacji o firmie. Już dziś skorzystaj i sprawdź dostępny telefon Radio Taxi Rzeszów.

Telefon Radio Taxi Rzeszów

Radio Taxi Rzeszów jest jedną z najczęściej wybieranych i zamawianych taksówek w Rzeszowie. Dzięki swojej popularności klienci bardzo często szukają aktualnego telefonu Radio Taxi Rzeszów. Na poniższej stronie zapisane zostały wszystkie aktualne numery, pod którymi klienci mogą poza zamówieniem taksówki, porozmawiać bezpośrednio z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Możliwe jest wtedy otrzymanie wszelkich dostępnych informacji na temat firmy. Dodatkowo pracownicy telefonu Radio Taxi Rzeszów z pewnością rozwieją także wszelkie pytania czy wątpliwości, z jakimi zwrócą się do nich osoby dzwoniące. Warto dodać, że w chwili obecnej istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Radio Taxi Rzeszów. Wszystkie numery zostały odpowiednio zebrane, uporządkowane i opisane co z pewnością pomoże klientom w wyborze właściwego kontaktu.

Telefon Radio Taxi Rzeszów:

19 191
19 777
19 100
603 919 919
603 091 091

Telefon Radio Taxi Rzeszów do Biura: 17 862 20 00

Radio Taxi Rzeszów kontakt

Poza wymienioną wyżej opcją skontaktowania się z firmą klienci mogą również skorzystać z adresu poczty mailowej czy też adresu korespondencyjnego. Przy skorzystaniu z pierwszej opcji należy w tytule wiadomości pokrótce opisać problem klienta, a w treści dokładnie naświetlić całą sprawę. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

W przypadku wybrania tradycyjnej korespondencji zasada działania jest podobna. W liście klient powinien opisać zaistniałą sytuację wraz z jak największą ilością przydatnych szczegółów. Pomogą one w rozwiązaniu problemu. Należy jednak wspomnieć, iż w tej opcji czas oczekiwania na odpowiedź jest znacznie dłuższy niż w przypadku poprzednich metod. Jeśli więc sprawa klienta wymaga natychmiastowej odpowiedzi, warto skorzystać z najszybszej formy kontaktu z firmą, jaką jest dostępny powyżej telefon Radio Taxi Rzeszów.

Strona internetowa Radio Taxi Rzeszów

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej lub też w aplikacji mobilnej Radio Taxi Rzeszów możliwa jest opcja skontaktowania się z pracownikami Biura Obsługi Klienta przy pomocy dostępnego formularza kontaktowego. Formularz ten przed wysłaniem należy odpowiednio uzupełnić. W pierwszej kolejności klient musi wypełnić swoimi danymi wymagane pola, następnie wybrać temat wiadomości, a w treści dokładnie opisać swój kłopot. Warto także dołączyć adres poczty mailowej, na który przyjść ma wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią.