0

Blik telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-03-07 08:01:43
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:09:54
Blik telefon

Skontaktuj się z Blik już teraz. Numer kontaktowy do Blik. Infolinia telefoniczna Blik. Kontakt telefoniczny z Blik dla zainteresowanych.

Blik kontakt

Blik działa w aplikacjach bankowych i pozwala na wygenerowanie jednorazowego, 6-cyfrowego kodu, który umożliwi szybką płatność online.

Jedną z obecnie dostępnych form kontaktu Blik jest wypełnienie formularza kontaktowego. Arkusz należy uzupełnić, wpisując dane osobowe oraz treść wiadomości. Przesłany formularz kontaktowy jest przesyłany do Biura Obsługi Klienta Blik i przetwarzany, a następnie konsultanci odpowiadają na zadane przez użytkowników pytania. Ta metoda jest jednak polecana tylko w przypadku spraw osobistych. Jeżeli sprawa dotyczy tematów związanych z transakcjami, z problemem należy skierować się bezpośrednio do banku. 

Wiadomości do Blik można także wysyłać na adres [email protected] i tak jak w przypadku formularzy kontaktowych, są one przesyłane do Biura Obsługi Klienta Blik

E-mail: [email protected]

Blik telefon

Telefon Blik nie jest aktualnie udostępniony dla użytkowników. Warto pamiętać jednak o tym, że kontakt telefoniczny dotyczący transakcji Blik może zostać zrealizowany w tym Banku, z którego korzysta użytkownik. Gdy bezpośredni numer telefon Blik zostanie udostępniony, wtedy strona zostanie zaktualizowana.