Telefon Filharmonia Rybnicka

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-03-29 04:34:56
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 16:02:36
Filharmonia Rybnicka Telefon

Filharmonia Rybnicka - skontaktuj się w celu rezerwacji koncertu. Zobacz listę dostępnych występów. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Aktualne dane kontaktowe

Filharmonia Rybnicka kontakt

Filharmonia Rybnicka jest instytutem kultury mającym swe źródła w Rybnickiej Orkiestrze Symfonicznej, działającej w Rybniku od 1934 do 1939 roku. Obecnie siedzibą filharmonii znajduję się w Rybnickim Centrum Kultury. Filharmonia Rybnicka została założona przez braci Szafranków, którzy pochodzili z rodziny górniczej. Filharmonia wykonuję rocznie kilka koncertów, najczęściej w Rybnickim Centrum kultury zwanym także Teatrem Ziemi Rybnickiej. Oczywiście daje koncerty w innych miejscach na przykład często można ich spotkać w rybnickich kościołach. Warto pamiętać ze raz w roku Filharmonia Rybnicka organizuję tak zwany koncert szkolny, na którym u boku doświadczonych muzyków występują najlepsi uczniowie rybnickiej państwowej szkoły muzycznej.

Filharmonia Rybnicka kontakt w celu rezerwacji biletów lub zadania pytania odnośnie przyszłych występów i nowości możliwy jest poprzez wykorzystanie danych kontaktowych znajdujących się na stronie. Filharmonia Rybnicka telefon umożliwia rozmowę z personelem filharmonii. Dodatkowo jest możliwość wysłania wiadomości e-mail lub skorzystania z formularza kontaktowego na oficjalnej stronie.

Filharmonia Rybnicka telefon

Filharmonia Rybnicka telefon dostępny na stronie umożliwia kontakt z personelem instytutu, dzięki czemu można zadać szczegółowe pytania odnośnie samej działalności filharmonii. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z rezerwacji telefonicznej, dzięki podanym danym na stronie.

Filharmonia Rybnicka telefon 
605271117
503008339

Filharmonia Rybnicka e-mail

Aby zgłosić reklamacje, złożyć rezerwację na koncert lub zadać pytanie wymagające analizy tematu przez personel, warto w tym celu skorzystać z podanego na oficjalnej stronie formularza kontaktowego lub wykorzystać bezpośrednio adres e-mail Filharmonia Rybnicka

E-mail Filharmonia Rybnicka [email protected]

Filharmonia Rybnicka dane kontaktowe

Szczegółowe dane kontaktowe Filharmonia Rybnicka można uzyskać odwiedzając oficjalną stronę. Co więcej, jeśli jest możliwość warto przyjść osobiście do Instytutu i osobiście zapytać pracownika na dany temat.

Filharmonia Rybnicka adres
Smolna 15G, 44-200 Rybnik