Reso telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-08-04 08:59:19
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 13:31:05
Reso telefon

Reso posiada telefon dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc konsultantów dzwoniąc na telefon Reso Biura Obsługi Klienta. Aktualne dane kontaktowe do firmy Reso.

Reso to firma zajmująca się sprzedażą ubezpieczeń oraz produktów ubezpieczeniowych. Świadczy również usługi przeprowadzania szkoleń oraz administrowania całego procesu likwidacji poniesionych szkód. Reso współpracuje z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W ofercie Reso dostępne są na przykład takie produkty jak ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne lub ubezpieczenia turystyczne.

Kontakt Reso

Do Reso istnieje kilka możliwości kontaktu. Reso Europa Service przygotował odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto je przejrzeć przed skontaktowaniem się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Reso. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy do kontaktu z BOK. Wystarczy podać imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz treść wiadomości. Na pytania odpowiadają konsultanci z Biura Obsługi. Na stronie pod odpowiednią zakładką udostępnione zostały dokumenty, które są wzorami różnych formularzy na przykład formularza reklamacji, zwrotów lub na przykład wypowiedzenia umowy. Po pobraniu i uzupełnieniu odpowiedniego formularza można go wysłać na odpowiedni adres e-mail. Lista wszystkich adresów e-mail do wysyłania formularzy:

Telefon Reso

W przypadku Reso Europa Service udostępnione zostały numery telefonów dla klientów firmy. Do Biura Obsługi Klienta można dodzwonić się, korzystając z dwóch numerów. Pierwszy telefon Reso do kontaktu to: +48 87 565 4444, natomiast gdy linia jest zajęta, można zadzwonić na drugi telefon Reso: +48 57 595 4444. Telefony Reso odbierają osoby wykwalifikowane do udzielania odpowiedzi na wszelakie pytania zainteresowanych. Infolinia Reso dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Biuro Zarządu Reso

Zarząd Reso Europa Service udostępnia swoje dane kontaktowe. Możliwy jest kontakt za pomocą numeru telefonu lub wysyłając wiadomość na adres e-mail. Telefon Reso: +48 87 565 44 00, e-mail Reso: [email protected].

Media Reso

W przypadku kontaktu dla mediów został udostępniony adres poczty elektronicznej. E-mail dla mediów do kontakt z Reso to: [email protected].