0

Telefon onkologiczna

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2018-11-03 01:24:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 16:49:23
Telefon onkologiczna

Numer telefonu dostępny jest na stronie poradni onkologicznej. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat onkologii. Dane kontaktowe do poradni onkologicznej podane na stronie infolinii.

Poradnia onkologiczna kontakt

Onkologia to dziedzina medycyny zajmująca się wykrywaniem oraz leczeniem nowotworów w przypadku pacjentów z potwierdzoną chorobą onkologiczną. W przypadku stwierdzenia podejrzeć choroby nowotworowej należy niezwłocznie udać się do onkologa w celu zdiagnozowania. W przypadku podejrzewania choroby onkologicznej zaleca się skorzystać z linii telefonicznej w celu uzyskania informacji na temat najczęstszych objawów występujących u osób chorych na raka. Linia telefoniczna jest bezpłatna, dlatego w związku z tym warto się upewnić o stanie swojego zdrowia przez lekarza specjalistę. Pacjenci, którzy skorzystają z telefonu do poradni onkologicznej uzyskają informacje na temat objawów, które sprzyjają przy występowaniu nowotworów, bardzo mylące są z grypą czy przeziębieniem. Różnicą jest to że przeziębienie czy grypa nie utrzymują się tak długo dlatego należy niezwłocznie zadzwonić do onkologa lub odwiedzić stacjonarną placówkę medyczną.

Infolinia onkologiczna

W obawie o zdrowie obywateli powstała specjalna linia telefoniczna, na którą można się dodzwonić za pomocą podanego numeru telefonu.  Osoby zainteresowane wsparciem zostaną obsłużeni przez zaawansowanych specjalistów w sprawie onkologii. Warto skorzystać z darmowej pomocy specjalistów poprzez wykonanie połączenia na podany numer telefonu. Linia telefoniczna dostępna jest całodobowo.