FreeStyle Libre telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-11-26 10:50:40
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 09:57:44
FreeStyle Libre telefon

Skontaktuj się z konsultantem firmy FreeStyle Libre. Telefon FreeStyle Libre dostępny na stronie internetowej dla klientów. Skorzystaj z pomocy telefonicznej konsultantów FreeStyle Libre.

FreeStyle Libre jest to system monitorowania stężenia glukozy we krwi. System ten nie wymaga ciągłego kłucia. Jest to niewielki sensu, który przyczepia się na ramię. Mierzy on stężenie glukozy cały czas, a żeby sprawdzić odczyty, wystarczy posiadać specjalną darmową aplikację w telefonie, którą należy zbliżyć do sensora w celu przesyłu zapisanych danych o poziomie cukru.

Kontakt FreeStyle Libre

Na stronie internetowej FreeStyle Libre jedną z możliwości jest skorzystanie z czatu online. Wystarczy nacisnąć okienko w prawym dolnym rogu, aby rozpocząć czat. Najprostszą metodą kontaktu jest formularz kontaktowy. W przypadku nieznalezienia odpowiedzi na swoje pytanie w zakładce najczęściej zadawanych pytań należy skontaktować się z konsultantami za pomocą wypełnionego formularza. W Formularzu należy podać takie dane jak:

  • Tytuł
  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Temat
  • Wiadomość

Po zatwierdzeniu wysłania wiadomości trafiają one do konsultantów FreeStyle Libre zajmujących się kontaktem z klientem. Na pytania odpowiadają tak szybko jak to tylko możliwe, a odpowiedzi można spodziewać się na podanym w formularzu adresie e-mail. Oprócz tej podstawowej metody kontaktu firma zapewnia kontakt telefoniczny dla klientów. Telefon FreeStyle Libre udostępniony został na stronie internetowej i działa jako bezpłatna infolinia Biura Obsługi Klienta. Dodatkowo istnieje możliwość skierowania wiadomości e-mail bezpośrednio na elektroniczną skrzynkę mailową. Adres e-mail FreeStyle Libre do wysyłania wiadomości to: [email protected].

Telefon FreeStyle Libre

Dla osób preferujących kontakt telefoniczny został udostępniony numer telefonu infolinii FreeStyle Libre. Połączenia na FreeStyle Libre telefonbezpłatne. Telefon FreeStyle Libre dla zainteresowanych klientów do kierowania zapytań to: 800 500 800. Zapytania można zadawać z zakresu działania sensora, zainteresowania ofertą i innymi. Dzwonić można tylko w określonych godzinach w konkretne dni tygodnia. Telefon FreeStyle Libre działa w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.