0

Falken telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-08-06 01:06:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 14:39:05
Falken telefon

Dane kontaktowe Falken. Aktualny telefon Falken. Skontaktuj się z firmą Falken za pomocą udostępnionego na stronie internetowej numeru telefonu lub adresu e-mail.

Falken jest firmą, która oferuje pełen asortyment z zakresu opon samochodowych. Dotyczy to samochodów osobowych, ciężarowych, SUVów oraz innych. Na ich stronie internetowej wyszukiwać można różne opony na podstawie wielu parametrów takich jak typ samochodu, szerokość, średnica felgi, bieżnik, indeksy obciążenia i szybkości.

Kontakt Falken

Kontakt z Falken nie jest dostępny poprzez formularz kontaktowy. Na ich stronie internetowej nie został on udostępniony. Zamiast formularza kontaktowego z firmą można uzyskać kontakt za pomocą telefonu Falken lub wysyłając wiadomość na adres e-mail. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Falken nie jest realizowany w języku polskim, zatem zaleca się wysyłanie zgłoszenia w języku angielskim lub niemieckim.

Telefon Falken

Falken telefon udostępnił do każdego ze swoich działów. Tak samo posiada osobne adresy e-mail. Działy, do których można kierować pytania to przede wszystkim centrala, dział związany ze sprawami technicznymi, dział dla prasy i dział excitement, który posiada jedynie numer telefonu bez adresu e-mail.

Centrala Falken

Centrala Falken obsługiwana jest pod numerem +49 69 2475252 10. Kontakt jest możliwy również poprzez pocztę elektroniczną. Pytania można kierować na adres [email protected].

Sprawy techniczne Falken

W sprawach technicznych należy kierować zapytania na adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie. Telefon Falken w sprawach serwisowych +49 69 2475252 80. Numer ten jest obsługiwany przez specjalistów technicznych, którzy są w stanie udzielić pomocy w zakresie produktów Falken.

Prasa Falken

Dla prasy zostały założone osobne adresy e-mail oraz numer telefonu. Jako prasa należy wysyłać pytania na podane adresy kontaktowe. Falken telefon dla prasy podaje na swojej stronie internetowej i należy dzwonić na numer: +49 69 2475252 60, natomiast adres elektroniczny do wysyłania wiadomości e-mail to: [email protected].

Excitement Falken

Excitement Falken jest to dział, który posiada jedynie numer telefonu Falken do kontaktu. Jest on taki sam jak w przypadku telefonu dla prasy, czyli +49 69 2475252 60.