0

Telefon info-car

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-10-18 22:20:32
  • Data modyfikacji: 2022-10-28 17:00:13
info-car telefon

Szukasz aktualnego sposobu na kontakt z pracownikami info-car? Na poniższej stronie umieszczone zostały aktualne sposoby w tym także telefon info-car. Skorzystaj z telefonu info-car!

Telefon info-car

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu info-car. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa telefoniczna z konsultantami info-car oraz otrzymanie wszelkich istotnych informacji dotyczących oferty firmy. Dodatkowo wykwalifikowani pracownicy obsługujący telefon info-car odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących osób. Należy dodać, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon info-car. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany.

Telefon info-car: 22 235 43 60
Telefon info-car w sprawach tachografów: 22 332 92 90

Kontakt info-car

Dodatkowo klienci mogą skontaktować się z Centrum Pomocy Klienta poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem możliwa jest korespondencja z pracownikami info-car. Z pewnością udzielą oni wszelkich odpowiedzi dotyczących aktualnych danych firmy. Warto, aby wiadomość mailowa została odpowiednio przygotowana. Należy w niej umieścić powód, z jakim klienci zwracają się o pomoc. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów firmy powinien zostać dostarczony w przeciągu kilku dni roboczych.

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Osoby preferujące bardziej tradycyjne rozwiązania mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego lub bezpośrednio dostać się pod wskazany adres.

Adres korespondencyjny

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
ul. Karczunkowska 30
02-871 Warszawa