0

Commerzbank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-11-04 03:45:15
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 16:38:19
Commerzbank telefon

Infolinia telefoniczna dla klientów banku Commerzbank. Uzyskaj pomoc konsultantów przez telefon Commerzbank. Aktualne dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta banku Commerzbank.

Kontakt Commerzbank

Commerzbank to drugi największy bank w Niemczech, który posiada szereg swoich oddziałów w innych państwach w tym w Polsce. Do Commerzbanku należy również większość udziałów banku mBank. Do Commerzbanku istnieje kilka możliwości kontaktu. Do Commerzbanku można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej Commerzbank. W przypadku chęci kontaktu z bankiem w inny sposób została udostępniona dla klientów infolinia telefoniczna. Istnieją dwa numery telefonów, które są przeznaczone dla różnych osób. W przypadku klientów prywatnych został przeznaczony numer telefonu Commerzbank: 069 5 8000 8000. Drugi numer telefonu przeznaczony jest dla klientów korporacyjnych. Telefon Commerzbank to 069 5 8000 9000. Istnieje dodatkowa infolinia telefoniczna pod odpowiednim numerem. Commerzbank telefon: 069 98 66 00 22 przeznaczony jest do kontaktu w razie otrzymania porady i odpowiedzi na wszelakie pytania. Konsultanci odbierają połączenia od klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00.

Telefon Commerzbank

Commerzbank można skorzystać z danych kontaktowych do Biura Obsługi Klienta polskiego oddziału banku znajdującego się na ulicy Wersalskiej 6 w Łodzi. Udostępniony na stronie internetowej został numer telefonu Commerzbank oraz kilka adresów poczty elektronicznej do różnych działów. Dla klientów udostępniony został telefon Commerzbank. Aby skontaktować się z doradcami banku Commerzbank, należy wybrać odpowiedni numer telefonu. Na połączenia odpowiadają konsultanci Biura Obsługi Klienta. Dzwoniąc na telefon, można się dowiedzieć wielu rzeczy związanych ze sprawami bankowymi. Telefon Commerzbank do polskiego oddziału banku to: +48 42 208 82 02. Warto skorzystać z pomocy konsultantów w przypadku problemów. Jeśli telefon Commerzbank nie odpowiada, można skorzystać z udostępnionych adresów poczty elektronicznej.

E-mail Commerzbank

Dla zainteresowanych zostały udostępnione adresy e-mail do różnych działów w zależności od tematu wiadomości. Jeśli pytanie dotyczy spraw ogólnych, należy je kierować na adres: [email protected]. W przypadku spraw związanych z rekrutacją należy kierować zapytania na adres: [email protected]. Istnieje jeszcze jeden adres e-mail specjalnie dla mediów: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są przez konsultantów tak szybko jak to możliwe.