Goodyear telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-12-15 00:38:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:27:14
Goodyear telefon

Skontaktuj się z Goodyear przez telefon. Aktualny numer telefonu Goodyear dostępny na stronie internetowej. Sprawdź dane kontaktowe Goodyear oraz aktualny telefon Goodyear.

Goodyear to amerykański producent opon i części gumowych. Na stronie istnieje możliwość sprawdzenia i znalezienia odpowiednio dopasowanych opon do konkretnego pojazdu podając kilka potrzebnych i kluczowych parametrów. W asortymencie znaleźć można wszelkiego rodzaju opony na różne typy samochodów. W celu znalezienia sprzedawcy opon Goodyear istnieje możliwość na mapie znalezienia najbliższego sklepu z podanym jego adresem oraz danymi kontaktowymi w tym telefonu do sprzedawcy opon Goodyear.

Kontakt Goodyear

Firma Goodyear zapewnia swoim klientom kontakt telefoniczny lub elektroniczny za pomocą udostępnionego na stronie internetowej adresu e-mail i telefonu Goodyear. Biuro Obsługi Klienta przyjmuje i dopisuje na wiadomości od klientów w sprawach związanych z firmą oraz ich produktami w dni robocze. Goodyear telefon zamieściło w informacjach o Biurze Obsługi Klienta. Telefon Goodyear to: (14) 680 18 88. Warto zadzwonić, aby skorzystać z pomocy dotyczącej opon firmy Goodyear. Drugi numer telefonu Goodyear udostępniony dla klientów to 800 060 080. Jest to telefon, który służy do kierowania pytań odnośnie sklepu online oraz zakupów w nim. Telefon Goodyear jest obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00. W przypadku kontaktu w innych godzinach zalecane jest użycie innej formy kontaktu na przykład adresu e-mail.

E-mail Goodyear

Oprócz telefonów istnieje możliwość kontaktu z firmą Goodyear za pomocą poczty elektronicznej. W celu wysłania wiadomości na e-mail trzeba użyć adresu: [email protected]. Na e-maile odpowiadają wykwalifikowane osoby przygotowane do tego, aby odpowiadać na nurtujące pytania klientów.

Inne dane kontaktowe

Firma Goodyear posiada jeszcze inne działy, do których udostępnia swoje dane kontaktowe. Jednym z nich jest Dział Obsługi Gwarancyjnej. Telefon Goodyear gwarancje nie jest dostępny, jednak został dodany adres elektroniczny. E-mail, na który trzeba kierować wiadomości to: [email protected]. Drugim działem jest Dział Marketingu, w przypadku którego wiadomości powinny być kierowane na adres: [email protected].