FRU.PL telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-10-13 14:17:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:13:46
FRU.PL telefon

Skontaktuj się telefonicznie z FRU.PL już teraz. Infolinia telefoniczna do FRU.PL. Numer telefonu do FRU.PL dla klientów. Dostępny telefon do FRU.PL.

FRU.PL kontakt

FRU.PL jest to portal, oferujący swoim klientom zakup tanich biletów lotniczych. Ma on też w swojej ofercie możliwość rezerwacji hoteli oraz wynajem samochodów. FRU.PL gwarantuje bardzo dobrą ofertę połączeń.

Chcąc skontaktować się z FRU.PL stacjonarnie, należy odwiedzić Centralne Biuro FRU.PL. Znajduje się ono w Warszawie przy alejach Jerozolimskich.

Kontakt FRU.PL online z konsultantem Biura Obsługi Klienta, możliwy jest bezpośrednio przy wykorzystaniu czatu online. Kontakt FRU.PL jest możliwy przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 17:00. Na pytania zadawane przez klientów zawsze odpowiadają konsultanci Biura Obsługi Klienta FRU.PL. Jednak mogą wystąpić sytuacje, kiedy konsultant nie będzie aktualnie dostępny na czacie online. Może być to spowodowane dużym zainteresowaniem rozmową. W takim wypadku należy po prostu poczekać na swoją kolej.

Kontakt FRU.PL jest dostępny także w formie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej FRU.PL. Zgłoszenia wysyłane poprzez właśnie formularz kontaktowy można przesyłać przez cały tydzień od godziny 9:00 do 17:00. Korzystanie z formularza kontaktowego, umożliwia pracownikom Biura Obsługi Klienta FRU.PL na komunikację w łaty sposób z klientami mówiącymi w różnych językach.

Adres: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

FRU.PL telefon

Telefon do FRU.PL nie jest aktualnie dostępny. Kontakt FRU.PL jest obecnie możliwy tylko poprzez skorzystanie z czatu online lub z formularza kontaktowego. Jest możliwość, że telefon FRU.PL zostanie uruchomiony w przyszłości. Gdy taka sytuacja wystąpi i telefon FRU.PL będzie dostępny dla klientów, dane na stronie zostaną zaktualizowane.