Kernau Telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-01 23:03:26
  • Data modyfikacji: 2022-10-14 13:55:31
Kernau Telefon

Wypróbuj aktualne sposoby na kontakt z serwisem, w tym także telefon Kernau. Za pomocą telefonu Kernau możliwa jest bezpośrednia rozmowa z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Poprzez telefoniczną rozmowę możliwe jest uzyskanie dodatkowych informacji. Pracownicy telefonu Kernau udzielą także odpowiedzi na pytania dzwoniących. Telefon Kernau umożliwi dodzwonienie się do serwisu.

Telefon Kernau

Sposobem na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest skorzystanie z aktualnego telefonu Kernau. Dzięki niemu klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z konsultantami firmy. Otrzymać wtedy mogą dodatkowe informacje o aktualnych ofertach produktów Kernau. Obsługa telefonu Kernau udzieli także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi zgłaszać się będą klienci. Warto wspomnieć, że dostępny numer kontaktowy do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Kernau dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Kernau: 17 865 26 80
Telefon Kernau w sprawach gwarancji: 17 865 26 82
Telefon Kernau do serwisu: 22 243 70 00

Kernau kontakt

Poza dostępnym powyżej telefonem Kernau klienci preferujący kontakt za pośrednictwem internetu skorzystać mogą z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu możliwa jest korespondencja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Osoby chętne na podany adres wysyłać mogą wielkiego rodzaju prośby o znalezienie rozwiązania w danym problemie, pytania, czy też zażalenia. Przed wysłaniem wiadomości warto ją dobrze skonstruować. W tytule maila dobrze jest umieścić powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać daną sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzą ekspertów Biura Obsługi Klienta Kernau powinien zostać dostarczony do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]
E-mail w sprawach reklamacji: [email protected]
E-mail w sprawach gwarancji: [email protected]
E-mail do serwisu: [email protected]

Istnieje także możliwość korespondencji listownej z Kernau. W listach wystarczy jedynie opisać sytuację, z jaką problem ma klient, a konsultanci Centrum Obsługi Klienta z pewnością znajdą odpowiednie rozwiązanie.

 Adres korespondencyjny

Łańcut 37-100, ul. Cetnarskiego 35/37