Gadu gadu kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2022-10-27 12:23:59
  • Data modyfikacji:
Gadu gadu kontakt

Kontakt z Gadu gadu. Jak skontaktować się z Gadu gadu. Informacje na temat kontaktu z GG przez telefon. Jak skontaktować się z Gadu gadu przez telefon.

Kontakt Gadu gadu

Gadu-gadu to polski komunikator internetowy który został opracowany przez GG Network, jego obecnym właścicielem jest firma Fintecom. Pomysłodawcą i twórcą Gadu-gadu jest informatyk Łukasz Foltyn. Komunikator internetowy to program, który umożliwia szybkie przesyłanie wiadomości między użytkownikami. Komunikator GG oprócz możliwości szybkiej wymiany wiadomości tekstowych oferuje swoim Użytkownikom wiele dodatkowych funkcji. Komunikator GG jest bezpiecznym narzędziem do komunikacji ze znajomymi. Komunikator Gadu-gadu umożliwia także przesyłanie plików, zdjęć, filmików oraz dokumentów. Skontaktować się z Gadu-gadu można za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej Gadu-gadu, numeru telefonu, adresu e-mail lub na forum internetowym GG. Formularz kontaktowy można znaleźć na stronie internetowej GG w zakładce kontakt. Skontaktować się z Gadu-gadu można także za pomocą numeru telefonu który znajduje się na stronie GG oraz poniżej:

Telefon: 221 221 221

Kontakt z Gadu-gadu można także uzyskać za pomocą adresu e-mail który znajduje się na stronie internetowej oraz poniżej:

E-mail: [email protected]

Skontaktować się z GG można również na forum GG które znajduje się na stronie internetowej Gadu-gadu. Można tam wysyłać różne problemy na które odpowie support GG.

Telefon Gadu gadu

Numer telefonu Gadu-gadu to 221 221 221, znajduje się on na stronie internetowej GG. Komunikator Gadu-Gadu w komputerze pełni także rolę pełnoprawnego telefonu. Możemy dzwonić z komunikatora na numery stacjonarne i komórkowe oraz odbierać połączenia. Dlatego dzięki GG możemy wykonywać połączenia na naszym komputerze tak jak na telefonie.