0

Telefon Karl Lagerfeld

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-16 19:58:29
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 16:04:36
Telefon Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld Telefon - skontaktuj się ze światowej sławy sklepem projektanta Karl Lagerfeld. Zapytaj o szczegóły personel sklepu. Znajdź numer kontaktowy

Karl Lagerfeld kontakt

Karl Lagerfeld światowej sławy projektant oraz fotograf, pochodzenia niemieckiego. Był dyrektorem artystycznym domu mody Chanel oraz kreował markę oznaczoną swoim imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo kierował włoskim domem mody Fendi. W 2004 roku zaprojektował kolekcję dla H&M.

Kontakt Karl Lagerfeld możliwy jest za pośrednictwem formularzy kontaktowych na stronie oraz za pomocą udostępnionego przez firmę numeru telefonu. Karl Lagerfeld telefon obsługuję poprzez biuro obsługi klienta.

Karl Lagerfeld telefon

Aby skontaktować się z marką, należy skorzystać z podanego na stronie numeru kontaktowego. Karl Lagerfeld telefon obsługuję od poniedziałku do piątku od 10:00-19:00. Możliwe jest zadanie obsłudze telefonu zarówno pytań ogólnych, jak i bardziej szczegółowych.

Karl Lagerfeld telefon +39 02-94752 876

Karl Lagerfeld kontakt online

Aby zwrócić produkt lub zapytać o szczegóły dotyczące zamówienia możliwe jest skontaktowanie z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na oficjalnej stronie. Karl Lagerfeld kontakt online niestety nie jest możliwy bezpośrednio poprzez adres e-mail, jednak firma zapewnia odpowiedź w ciągu 24 godzin. Osoby śledzące oficjalne profile Karl Lagerfeld na mediach społecznościowych, mogą swobodnie próbować uzyskać kontakt właśnie przez nie, wysyłając wiadomość prywatną.

Karl Lagerfeld dane kontaktowe

Szczegółowe dane kontaktowe Karl Lagerfeld oraz produkty z najnowszej kolekcji możliwe są do sprawdzenia na oficjalnej stronie marki.