Livien Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-01 03:23:02
  • Data modyfikacji: 2023-01-10 18:39:52
Livien Telefon

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Livien. Livien kontakt telefoniczny, adres, e-mail. Telefon Livien, formularz kontaktowy.

Telefon Livien

Livien jest sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży damskiej. Swoje produkty oferuje w szczególności kobietom, które kochają dobry styl. Sklep internetowy Livien w swoim asortymencie posiada spódnice, sukienki, bluzki, kurtki, a także płaszcze.

Klienci, którzy chcą skontaktować się ze sklepem Livien mogą zrealizować to na wiele sposobów. Jednym z nich jest wypełnienie znajdującego się na głównej stronie internetowej formularza kontaktowego. Aby uzyskać kontakt, należy go uzupełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść szczegółowo opisującą zaistniałą sytuację. Jeśli formularz został poprawnie wypełniony, wiadomość zostanie przekazana do Biura Obsługi Klienta Livien

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Livien to: 723 486 037
Livien adres e-mail: [email protected]

Livien kontakt telefoniczny

Kolejnym kanałem kontaktowym jest oferowany przez Livien kontakt telefoniczny. Telefon Livien funkcjonuje pod numerem telefonu, jakim jest 723 486 037. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy bez problemu udzielą klientom odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. 

Interesanci mają również możliwość, przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania należy wysyłać na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Wiadomości zwrotne udzielane są przez pracowników Biura Obsługi Klienta Livien najszybciej jak to możliwe.

Livien adres: ul. Wira Bartoszewskiego 2E, 23-400 Biłgoraj
Telefon Livien: 723 486 037
Adres e-mail: [email protected]