0

L'Oréal telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-10-21 13:43:17
  • Data modyfikacji: 2022-12-21 13:07:41
L'Oréal telefon

L'Oréal kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon. Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta L'Oréal. Firma L'Oréal telefon kontaktowy.

Telefon L'Oréal

L'Oréal jest międzynarodowym producentem kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji ciała. Warto wiedzieć, że firma L'Oréal dostarcza również na rynek innowacyjne farby, które umożliwiają koloryzację włosów samodzielnie w domu. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zrealizować do firmy L'Oréal telefon, mogą to wykonać wyłącznie w godzinach 9:00-17:00. Kontakt telefoniczny L'Oréal jest możliwy do zrealizowania przez interesantów, dzwoniąc pod numer 22 33 58 800. Telefon L'Oréal funkcjonuje jedynie w określonych godzinach. 

Obecnie działający numer telefonu z firmą L'Oréal to: 22 33 58 800
Adres e-mail L'Oréal: [email protected]

L'Oréal kontakt telefoniczny

Oferowany przez firmę L'Oréal kontakt telefoniczny jest dostępny pod numerem 22 33 58 800. Należy wiedzieć, że telefon L'Oréal nie jest jedynym kanałem kontaktowym z firmą. Wszystkie osoby mogą również skorzystać z formularza kontaktowego, który jest umieszczony na głównej stronie internetowej. Należy go wypełnić, wpisując wymagane dane oraz treść. W formularzu kontaktowym można ująć informacje o danym produkcie, skargę, a także podziękowania. Wiadomość trafia do Biura Obsługo Klienta L'Oréal wyłącznie wtedy, gdy formularz został poprawnie uzupełniony. 

Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie zapytania należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta firmy L'Oréal starają się jak najszybciej odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości. 

L'Oréal telefon: 22 33 58 800
Adres e-mail: [email protected]