Telefon Radisson Blu Hotel

Telefon Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel telefon — możliwość sprawdzenia i rezerwacji pokoju. Telefon Radisson Blu działa całą dobę.

Radisson Blu Hotel telefon 

Radisson Blu Hotel leży w spokojnej, pełnej zieleni części Sopotu. W okolicach tego deptaku znajdują się teatry, kina i kluby muzyczne. A wszystkie przestrzenie i urządzenia hotelu zostały zaprojektowane z myślą o łatwym, intuicyjnym i komfortowym użytkowaniu. Udostępniany na stronie Radisson Blu Hotel telefon umożliwia kontakt z recepcją. Jest to sposób na szybkie dokonanie rezerwacji pokoju, zadania pytania dotyczące oferty w hotelu. Telefon Radisson Blu Hotel jest zawsze dostępny online.

Hotel Radisson Blu kontakt

Hotel Radisson Blu udostępnia klientom dostęp do telefon Radisson Blu. Kontakt telefoniczny jest jednym z najszybszych sposobów dokonywania rezerwacji oraz kontaktu z recepcją Hotelu Radisson Blu zdalnie. Pracownicy recepcji obsługują połażenie telefoniczne codziennie i całodobowo. Również zaleca się dzwonić na ten numer telefonu w razie problemów związanych z pokojem oraz rezerwacją.

Adres Hotel Radisson Blu

Adres Radisson Blu Hotel Bitwy pod Płowcami 54, 81-731 Sopot, Polska

Dział rezerwacji 

Telefon +48 58 670 35 35
E-mail [email protected] oraz [email protected]

Dział recepcji 

Telefon +48 58 670 35 00

Kontakt online

Kontakt online Hotel Radisson Blu jest możliwy przez wypełnienia formularza na oficjalnej głównej stronie hotelu. Żeby uzyskać konsultację telefoniczną lub mailową warto wypełnić formularz.