0

Cyfra Plus telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-04-11 11:51:52
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 09:03:06
Cyfra Plus telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Cyfra Plus? Przetestuj więc poniższą stronę internetową. Zostały na niej zamieszczone wszystkie aktualne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Cyfra Plus. Już dziś skorzystaj z telefonu Cyfra Plus!

Co to jest Cyfra Plus

Cyfra Plus jest to polska telewizyjno-radiowa satelitarna platforma cyfrowa istniejąca w latach od 1998 roku do 2013 roku. Jej operatorem była spółka Canal+ Cyfrowy. Docierała do ponad 1,5 miliona abonentów w Polsce. 1 marca 2002 Cyfra Plus połączyła się z konkurencyjną platformą cyfrową Wizja TV. Zmieniła wtedy nazwę na Nowa Cyfra Plus, lecz później powróciła do poprzedniej nazwy. 21 marca 2013 roku w wyniku fuzji z platformą satelitarną N, marka Cyfra Plus zniknęła z rynku na rzecz NC+, a 2 czerwca 2014 operator Canal Plus Cyfrowy został wykreślony z rejestru przedsiębiorców.

Telefon Cyfra Plus

Jedną z opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Cyfra Plus. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość dowiedzenia się od konsultantów firmy wszelkich istotnych informacji. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem Cyfra Plus odpowiedzą także na wszelkie pytania, czy wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że na stronie podany został więcej niż jeden aktualny telefon Cyfra Plus. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, dzięki czemu klienci łatwiej mogą znaleźć odpowiedni kontakt. Niestety nie zostały podane aktualne godziny, w których telefon Cyfra Plus jest dostępny dla klientów. Z tego też powodu osoby zainteresowane kontaktem powinny we własnym zakresie znaleźć godziny funkcjonowania poniższych numerów. Dodatkowo poza rozmową telefoniczną możliwe jest także wysłanie wiadomości SMS na podany poniżej telefon Cyfra Plus. Po pewnym czasie na dany numer oddzwonią konsultanci Centrum Obsługi Klienta. Koszt wiadomości SMS wynosi 0,5 złotych.

Telefon Cyfra Plus w sprawach kontaktu: 22 220 00 00
Telefon Cyfra Plus w sprawach pomocy technicznej dla telefonów stacjonarnych: 801 066 066
Telefon Cyfra Plus w sprawach pomocy technicznej dla telefonów komórkowych: 22 310 45 45
Fax Cyfra Plus: 22 310 45 44