0

Radio Piekary telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-09-24 20:36:24
  • Data modyfikacji: 2022-12-24 12:10:20
Radio Piekary telefon

Możliwość sprawdzenia i wypróbowania aktualnych sposobów na kontakt z rozgłośnią w tym także telefon Radio Piekary. Wypróbuj już dziś aktualne sposoby na kontakt z Radio Piekary opisane na poniższej witrynie. Telefon Radio Piekary to źródło cennych informacji.

Telefon Radio Piekary

Jednym ze sposobów na bezpośredni kontakt z rozgłośnią jest skorzystanie z aktualnego telefonu Radio Piekary. Za jego pomocą chętni klienci mogą porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Radio Piekary i wypytać się o wszelkie istotne informacje. Warto zaznaczyć, że na poniższej stronie udostępniony został więcej niż jeden aktualny telefon Radio Piekary. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został opisany, żeby ułatwić klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Radio Piekary nie zostały udostępnione na poniższej stronie internetowej. Przed bezpośrednim kontaktem z podanymi numerami kontaktowymi, zaleca się znalezienie godzin funkcjonowania telefonu Radio Piekary we własnym zakresie.

Telefon Radio Piekary do alarmowej linii: +48 695 887 887
Telefon Radio Piekary do studia: +48 32 380 21 21

E-mail Radio Piekary

Drugim sposobem na skontaktowanie się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Radio Piekary jest skorzystanie z dostępnego adresu poczty elektronicznej, na który klienci mogą przesyłać wiadomości mailowe. Przed wysłaniem takiej wiadomości należy odpowiednio ją utworzyć. W tytule wiadomości dobrze jest umieścić powód sprawy, w której klient zwraca się do pracowników rozgłośni radiowej, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Pomoże to konsultantom Biura Obsługi Klienta w szybszym znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W przeciągu kilku najbliższych dni roboczych do klienta powinna zostać wysłana wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią. Pracownicy rozgłośni radiowej odpowiedzialni za obsługę skrzynki mailowej postarają się jak najszybciej udzielić odpowiedzi zwrotnej każdemu klientowi.

E-mail Radio Piekary: [email protected]

Strona internetowa Radio Piekary

Dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu Radio Piekary udostępnia na swojej stronie internetowej możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Klient przed wysłaniem formularza zostanie poproszony o uzupełnienie go swoimi danymi. Następnie należy wybrać temat zgłoszenia, a w ostatnim kroku dokładnie opisać całą sprawę, z jaką klient pisze do pracowników rozgłośni Radio Piekary. Warto także dodać adres poczty elektronicznej, na który w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinna przyjść wiadomość zwrotna wraz z  odpowiedzią.

Adres korespondencyjny Radio Piekary

Dodatkowo także rozgłośnia Radio Piekary udostępnia adres korespondencyjny, na który klienci mogą kontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta w sposób listowny. Sama procedura jest bardzo podobna jak w przypadku wysyłania wiadomości mailowej. Klient powinien w swoim liście nadać odpowiedni tytuł, a w treści opisać dany problem, z którym się zmaga i pisze o pomoc do pracowników firmy. Należy jednak dodać, że w tej opcji na odpowiedź ze strony konsultantów rozgłośni Radio Piekary trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Radio Piekary. Dzięki niemu klienci mają możliwość otrzymania informacji oraz potrzebnych danych w przeciągu kilku minut poprzez bezpośrednią rozmowę z pracownikami Radia Piekary.

Adres korespondencyjny Radio Piekary

ul. Bytomska 73
41-940 Piekary Śląskie